• Свеж
Тепих Софија Полипропилен Внатрешна Површина Тепих Портокал

Тепих Софија Полипропилен Внатрешна Површина Тепих Портокал

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Тепих Софија Полипропилен Внатрешна Површина Тепих Портокал (8х11 Правоаголник) Голем сообраќај, лесни влакна за нега. Рамен Куп. Мулти-предиво систем ткаат. Изработен од 23% полиестер-36 % памук-35 % полиестер шенил. Тежина 1,170 ГМС. Лесно чистење и одржување на самото место. Произведено Во Египет. Големината може да варира до 2%+/ -.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.