• Свеж
Денот независноста Ѕвезди И Ленти Опремени Краток Ракав Мета

Денот независноста Ѕвезди И Ленти Опремени Краток Ракав Мета

Buyers rating:
DEN 367.84

Од стоката

Оваа женствена класична маичка за сечење обезбедува модерно секојдневен изглед. Стил на потпис од Следното Ниво, супер-меката маичка за момче веднаш ја сакаат сите што ја носат. Зборовите "Ѕвезди и Ленти" се украсени со задебелени букви над и под главата на орелот, формирајќи моќна и евокативна порака што го доловува духот на Американскиот патриотизам. Зборовите се изречени со задебелен фонт кој е лесен за читање и го надополнува жестокото присуство на орелот на кошулата. . : Материјал : 100% чешлан, памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Лесна ткаенина (4,3 мл/јд2 (146 г/м2)). : Тенок одговара со подолга должина на телото. : Откинете ја етикетата. : Работи помали од вообичаеното Денот На Независноста" Ѕвезди и Ленти " Опремени Краток Ракав Мета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Fsqjgq Маици За Жени Основни Мајки Кошули Женски Еднобојни Големи Лабави Букви На Екипажот Печатена Маица Со Кратки Ракави Зелена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fsqjgq Маици За Жени Основни Мајки Кошули Женски Еднобојни Големи Лабави Букви На Екипажот Печатена Маица Со Кратки Ракави Зелена

Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Крато�

DEN 1.00
Направи Нова Кошула За Крштевање Христијански Кошули За Млади Крстена Машка Маица Со Кратки Ракави Црна Секојдневна Маичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направи Нова Кошула За Крштевање Христијански Кошули За Млади Крстена Машка Маица Со Кратки Ракави Црна Секојдневна Маичка

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

DEN 255.20
Змеј Топка Машка Маица Со Кружен Врат Маица Врвна Графичка Маица Божиќен Подарок За Мали Деца Подарок За Денот На Вљубените,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Змеј Топка Машка Маица Со Кружен Врат Маица Врвна Графичка Маица Божиќен Подарок За Мали Деца Подарок За Денот На Вљубените,

Безбедни И МекиБожиќни Пижами за семејство изработени од мек материјал погоден за кожата Има одлична е�

DEN 1.67
Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Графичка Америка смешна празнична празнична Божиќна понуда Непослушен и го знам тоа и вреди да се направи женска графичка маица

Покажете ја вашата празнична страна со оваа непослушна и ја знам и вреди да се тематски женски графички

DEN 159.84