• Свеж
Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони За Жени Црн ХХХЛ

Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони

Buyers rating:
DEN 319.84

Од стоката

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Женски Спортови На Отворено Секојдневни Панталони За Брзо Сушење Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони за Пешачење. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 400гр. големина На Пакетот : 40х30х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 74-84см/29,13-33,07" : 100см/39,37" Должина : 100см/39,37"Големина : Л Половината : 78-88см/30,71-34,65" : 104см/40,94" Должина : 105см/41,34"Големина : XL Половината : 82-92см/32,28-36,22" : 108см/42,52" должина : 110см/43,31"големина : ххл половината : 86-96см/33,86-37,80" : 112см/44,09" должина : 115см/45,28"големина : хххл половината : 90-100см/35,43-39,37" : 116см/должина од 45,67" : 120 см/47,24" 5 длабоки џебови : женските панталони на отворено имаат 2 предни џебови, 1 џеб за нога со патент и 1 џеб За Нога со патент со капак и 1 заден џеб со патент, што е доволно практично и длабоко. За Вашето Тело : Женските Панталони За Пешачење Проширени и Зајакнати со Еластика се Дизајнирани да Одговараат на Половината, Да Одговараат на Јамката на Ременот и Да Имаат Прилагодлива Ширина на Половината. Постои Прилагодлив На Дното На Ногата За Движење. Многу Удобно : Дише Четиринасочна Еластичност, Брзо Сушење, Лесна Ткаенина, Носете Издржлива Гребнатинка. Го Намалува Штетното Зрачење И Обезбедува Оптимална Удобност На Мобилноста. товарни панталони жени, ленени панталони за жени, широки панталони за жени, капри панталони за жени,женски панталони,палацо панталони за жени, течни панталони за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет...

DEN 1722.88
Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00
Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат П�

DEN 1.33