• Свеж
Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро

Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро

Buyers rating:
DEN 2559.84

Од стоката

Воведување На Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро. Уморни сте од седење? Подигнете ја целата работна површина со притискање на копче. Никогаш повеќе не се подгрбавувајте или напрегајте за да стигнете до работната површина што е премногу висока или премногу кратка со ова биро што може да се прилагоди од 28 инчи на 44 инчи во висина. Прилагодувањата на еден допир и прилагодливите поставки го прават прекинувачот од седење до стоење ветре. Масата е изградена од термички споен меламин јаворов ламинат кој е 1 инчи. дебели и завршени Со Црна т-Мувла работ бенд. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Земете ја вашата работна маса со вас! Наполнете кога работите од "домашна база" со поврзување на Почитта со стандарден ѕиден штекер со три краци. Почитта изгледа одлично самостојно или може да се вгради во Биро Л или У за навистина разноврсна работна станица. Достапно во избор на големини. Изработени од дрвен ламинат со метални нозе. Достапно во избор на завршна обработка на бирото. Висината се прилагодува од 28-44 во. 1 допир подигнува и спушта биро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Едгемод Гровер Големо Биро За Пишување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едгемод Гровер Големо Биро За Пишување

Чистатаesетска и прилагодлива висина го прави Големото Биро За Пишување Еџемод Гровер совршен додаток н

DEN 0.33
Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро

Со сјајна црна завршница која никогаш не е на место, Бирото За Двоен Пиедестал Регенси фузија одговара н

DEN 1.00
Умбра Свиво Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Умбра Свиво Биро

Минималистичко и природно завршно биро, Swivo има вртливо врвно ниво, обезбедувајќи простор за мало расте

DEN 3679.84
Џејсен Работна Станица, Цреша
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џејсен Работна Станица, Цреша

ZЛинија Дизајни Сајрус Работна Станица, 54 "Маса Врвот Ширина x 30" Табела Врвот Длабочина, Црна, Цреша, Хром

DEN 1.33
Акме Мебел Карго Биро и Хач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Акме Мебел Карго Биро и Хач

Акме Мебел Карго Биро и Колиба имаат индустриски изглед и доволно простор што го прави совршен за вашио�

DEN 1.67
Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регентност Фузија Двоен Пиедестал Биро

Со сјајна црна завршница која никогаш не е на место, Бирото За Двоен Пиедестал Регенси фузија одговара н

DEN 2.00
Недовршено Биро За Пишување Со Фиока
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Недовршено Биро За Пишување Со Фиока

Уживајте во едноставните работи во животот со Ова Биро За Пишување со Фиока Ова чудно биро е празно плат

DEN 1599.84
Полифурни Пила Биро За Пишување, Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полифурни Пила Биро За Пишување, Бело

Поставете обична работна станица со ова Биро за пишување Пила За Полифурни мебел Одликувајќи се со бела

DEN 0.33