• Свеж
3 4 W 71 H Timbercraft Si 3 8 Одбори за распоред на табли-n-batten bulters, груб пилен западен црвен кедар

3 4 W 71 H Timbercraft Si 3 8 Одбори за распоред на табли-n-batten bulters, груб пилен западен црвен кедар

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура. Нашите ролетни можат да бидат обоени или насликани за да одговараат на вашиот дом или брзо изшкуркани мазни за повеќе рафиниран изглед. Нашите надворешни дрвени ролетни нудат вистински карактеристичен изглед и можат да се нарачаат во стил што го комплиментира секој дом. Со инсталацијата трае само неколку минути, подобрувањето на вашиот дом со овие ролетни е лесен и достапен начин за подобрување на привлечноста на Curb и проширување на вашиот личен стил нанадвор. Рачно изработени. Брз и лесен за инсталирање. Направени на вашите спецификации. Додава вредност на жалба за непосредна близина. Направено со траен природен кедар. Разновидност на архитектонски стилови за избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1824.00