• Свеж
Дизајн на потпис Одressли Фланија Современа Фиока, Вајт

Дизајн на потпис Одressли Фланија Современа Фиока, Вајт

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Практична и привлечна, комодата Фланија 6-фиока беспрекорно се вклопува со модерен декор и прави паметен додаток во спалната соба. Шесте фиоки со целосна големина лесно се лизгаат на метални топчести лежишта и може да се користат за одржување на вашата облека уредна и организирана. Елегантен метал повлекува во четкана завршница со никел-тон додај во рационализиранатаesетика. Комбинирајте со други единици во колекцијата за да создадете просторија што е паметна и стилска. Изработени од инженерско дрво и украсен ламинат,Цврсто бело во мат финиш,6 фиоки со мазно лизгање со конструкција на топчести лежишта и безбедносни постојки,страни на фиоката завиткани Со Винил и назад,Хардвер со четкан никел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сибрук 3-Ниво Единица За Складирање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сибрук 3-Ниво Единица За Складирање

Сибрук Четиристепена Единица За Складирање со Бела Завршница и Природни Кафеави Корпи Удобниот дизајн

DEN 1.67
Акме Мебел Ароми Гардероба Во Бел Даб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Акме Мебел Ароми Гардероба Во Бел Даб

Комодата За Ароми е завршена со дрвена рамка во бел даб Напротив, комплицираниот жлебен страничен панел

DEN 1711.84
ДОМАШНИ Бели Двојни Комоди,Комода
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ДОМАШНИ Бели Двојни Комоди,Комода

€100% задоволство услуги на клиентите ве Молиме слободно контактирајте не со какви било прашања со нашио

DEN 3839.84