• Свеж
Играчкасмешно Тигар Стискаш Играчка Крцкава Бавно Растечка Декомпресија Стискаш Играчки

Играчкасмешно Тигар Стискаш Играчка Крцкава Бавно Растечка Декомпресија Стискаш Играчки

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Совети : Ве Молиме разговарајте ако имате какви било прашања.Брза испорака.Подготвени акции.Мек и удобен материјал.Тигар Стискаш Играчка Крцкава Бавно Растечка Декомпресија Стискаш Играчкиописи : Големина : 11,0 см * 10,0 см * 12,0 См Материјал : Полиуретанска пена( СТП Пена), бавно растечки и супер симпатичен дизајн. Количина : 1 Парчиња Овие меки и миризливи играчки можат да го излечат умот, исто како и вистинскиот тигар. Можеме да го ослободиме притисокот со нивно стискање. Овие крцкави играчки се интимни подароци за роденден, подароци за дипломирање, награди, ремени за мобилни телефони и украси за домот. Кога децата ќе ги видат овие слатки играчки, тие ќе бидат многу среќни. Специјално предупредување : овој производ не може да се јаде. Не го ставајте во уста! Забелешка : бојата на стапалото на тигарот е случајна !Пакет : 1 парчиња Играчка Смешно и сигурно. Убава и кул. Лесно за играње. Може да игра со пријателите и роднините. Едноставно и практично.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хари Потер Машемс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хари Потер Машемс

Ние фрламе магија врз обожавателите На Хари Потер и знаеме дека тие ќе сакаат да се фатат и да се забавув

DEN 1.67
Сендвич Со Сладолед Од Јагоди
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сендвич Со Сладолед Од Јагоди

Слаткарницата slo Squishies Slo rizing и ултра мека Мека Серија 1 : Слатка продавница ги содржи вашите омилени пека�

DEN 255.84