• Свеж
Поставете Ленти За Отпор Јога Еластични Ленти За Фитнес Во Домашна Теретана

Поставете Ленти За Отпор Јога Еластични Ленти За Фитнес Во Домашна Теретана

Buyers rating:
DEN 479.52

Од стоката

Опис на производот прилагодливите ленти за отпор се опремени со прстен за стапала, тока на вратата, рачка и торба за складирање, што може да спроведе различни пози за вежбање и да постигне различни резултати од вежбањето. Ова мултифункционално еластично јаже е вашиот најдобар избор. Ги има истите методи за обука како тегови и е многу пренослив, или на место или фиксиран на вратата. Тоа е доволно моќно за да ги стимулира вашите мускули. Постојат пет различни големини на јаже за затегнување, што ќе произведе вкупно 150 килограми напнатост. Можете исто така да го прилагодите според вашите барања. Различни бои на јаже за затегнување ќе имаат различни килограми, вклучувајќи 50 килограми црна, 40 килограми зелена, 30 килограми сина, 20 килограми црвена и 10 килограми жолта.Пакетот Вклучува 5 X Затегнувачко јаже 2 X прстен стапало 2 X Рачка 1 X сидро На Вратата 1 X Примајте Ленти За Отпор Што Се Прилагодуваат На торбата. Максимален еквивалент од 150 фунти. Работи за повеќе тренингот сценарио. 100% Природен Латекс за Секој Вид Тренинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Спас Тренер Кабел-Р5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спас Тренер Кабел-Р5

Користете дома или во теретана, со партнер или соло за да изградите сила и флексибилност користејќи ги у

DEN 527.84
Кандо Лак-Вратоврска Цевки Вежба-22
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кандо Лак-Вратоврска Цевки Вежба-22

Лесен, компактен и пренослив, вежбата за цевки помага да се изведат вежби за зајакнување и кондиционира�

DEN 2.33
Отпор Ксертуб Решетката 62 Hx24 Wx24 D
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Отпор Ксертуб Решетката 62 Hx24 Wx24 D

Компактните, исправени лавици се идеални за складирање на различни цевки и други производи со отпорнос�

DEN 1660.64
латекс-слободен-вежба бенд, слива, двор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

латекс-слободен-вежба бенд, слива, двор

Rep band® лентите за вежбање отпор се без латекс Rep band® е 4 " во ширина и достапен во кутии за диспензери од 6 д�

DEN 0.67
Кандо Лак-Вратоврска Цевки Вежба-22
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кандо Лак-Вратоврска Цевки Вежба-22

Лесен, компактен и пренослив, вежбата за цевки помага да се изведат вежби за зајакнување и кондиционира�

DEN 2.67
Кандо Желе 3-вежба за цевки сина, тешка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кандо Желе 3-вежба за цевки сина, тешка

Проширувачот Кандо® Желе Е одличен за вежби на горниот дел од телото Вежбата за истегнување од типот ге�

DEN 2.00
Спас Ма Fle Кабел Комплет 4ft-R3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Спас Ма Fle Кабел Комплет 4ft-R3

Достапен во 5 нивоа на отпор, Комплетот За Кабли Макс Флекс е совршена алатка за континуирано предизвику

DEN 2.00