• Свеж
11-5156-Собрание На Опашката На Возачот За 1996-Сатурн СЛ ГМ2800130

11-5156-Собрание На Опашката На Возачот За 1996-Сатурн СЛ ГМ2800130

Buyers rating:
DEN 920.16

Од стоката

Поради прецизниот дизајн и строгите стандарди за контрола на квалитетот, светилките за замена НА TYC ги исполнуваат прописите ЗА SAE/DOT И се усогласени СО FMVSS 108. Секоја светилка за замена НА ТИК е произведена со слични пластични материјали како оригиналната опрема и се подложува на ригорозно тестирање за да се обезбеди безбедно во текот на денот и ноќта. Светилките на вашето возило се суштински дел од безбедносните карактеристики на вашето возило и може да значат разлика помеѓу влегување или избегнување несреќа.Ое-споредлив ремен (без конектор за "пигтаил") за инсталација без проблеми-споредливите одредби за монтирање обезбедуваат пад на прецизните фитментригорни и забрзани тестови за возење велосипед за да се обезбеди квалитет и издржливост на услугата на производот специјалната обвивка на површината на објективот спречува замаглување и избледување обезбедувајќи соодветно осветлување и оперативна безбедностисполнете ги или надминете ги стандардите ЗА ТОЧКА/САЕ со посебно внимание за фотометриска и безбедност усогласеност тик 11-5156-01 возач страна опашка светло собрание за 1996-1999 сатурн сл гм2800130.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КЛИМА Вентилатор Мотор Одговара мазда 6
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КЛИМА Вентилатор Мотор Одговара мазда 6

HVAC Вентилатор МОТОР TYC 700114 HVAC Вентилатор Мотор ОБЕЗБЕДЕТЕ ОПТИМАЛНО ЛАДЕЊЕ : Одржувањето на топол или ла

DEN 1.33
1-Стартер Мотор Одговара Џип Чироки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

1-Стартер Мотор Одговара Џип Чироки

Tyc стартерите се изградени сосема нови за да ги исполнат Спецификациите На Оригиналната Опрема (OE)...

DEN 2.00