• Свеж
Ханес Х-Темпо Краток Ракав Поло Маица

Ханес Х-Темпо Краток Ракав Поло Маица

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност.Измешана ткаенина со прстен од 4,5 унци за најмека рака во маиците за изведба. Ткаенина што ја отстранува влагата со динамична контрола на пареата. Вратот со двојна игла со врат со три четвртини инчи лежеше рамна јака. Рамо до рамо лента за издржливост 5.4 мл., Предизбран 60% памук, 40% полиестер. Лесниот Челик е 90/10 памук/полиестер со прстен. 40+ УПФ рејтинг, својства што ја отстрануваат Влагата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

50% памук однапред испукан, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; јака и манжетн

DEN 0.67
Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; заварено пл

DEN 3.00
Машки голф печатен поло
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки голф печатен поло

Погоди на автопатот во функционален стил, облечена во оваа поло маица во шема Golf Essential има Swing Flex Sharing Sharing

DEN 2.67
Машка маичка за машка пика
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка маичка за машка пика

Полиран, убав и разноврсен додаток на вашата гардероба Оваа кошула со кратки ракави од пика од Georgeорџ е �

DEN 3.00
С. Поло Асн. Машки пик поло
 • Свеж
Оценка на купувачите:

С. Поло Асн. Машки пик поло

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка пика мала маичка со лого Оваа ме�

DEN 0.67
Поло за кратки ракави за мажи
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Поло за кратки ракави за мажи

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица Носете го избледениот слава машка кратка ра�

DEN 2.00
Поло со кратки ракави на Georgeорџ Машки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Поло со кратки ракави на Georgeорџ Машки

Без разлика дали работите од дома или фаќате некое време на застој, продолжете да се изладувате во ова м�

DEN 170.24
Chaps Men's Solid Mesh Golf Polo кошула, големини S-3XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Chaps Men's Solid Mesh Golf Polo кошула, големини S-3XL

Заматете се во стил со Chaps Solid Mesh Golf Polo во класичен дизајн на кокошки и кратки ракави Овој дел од истегнув�

DEN 207.68
Б91хз Работни Кошули За Мажи Машки Дигитални 3д Печатење Постер Празничен Ревер На Плажа Патент Со Кратки Ракави Маица Маица
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Б91хз Работни Кошули За Мажи Машки Дигитални 3д Печатење Постер Празничен Ревер На Плажа Патент Со Кратки Ракави Маица Маица

Работни Кошули За Мажи Машки Дигитални 3д Печатење Постер Празнична Плажа Ревер Патент Кошула Со Кратки

DEN 303.84
Машка шема Jerseyерси Поло
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка шема Jerseyерси Поло

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица Носете го маичката на машката шема на Georgeорџ

DEN 1.67
С. Поло Асн. Машка маичка со пик поло
 • Свеж
Оценка на купувачите:

С. Поло Асн. Машка маичка со пик поло

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка пика мала маичка со лого...

DEN 0.67