• Свеж
Воден Конец За Заби Безжични Преносни Орални Конци За Напојување Наводнувач Забен Конец HF-Водоотпорен Длабоко Чист Орален

Воден Конец За Заби Безжични Преносни Орални Конци За Напојување Наводнувач Забен Конец HF-Водоотпорен Длабоко Чист Орален

Buyers rating:
DEN 559.84

Од стоката

☞ ОПИС : 1*Уникатен Дизајн На Гравитациона Топка : нашиот пренослив конец за вода ја реши точката на болка на повеќето орални наводнувачи мора да се држи исправено или специфичен агол, или нема да прска вода.2*Инспирацијата доаѓа од шише за бебиња, усвојуваме мека цевка со дизајн на гравитациона топка, така што крајот на цевката ќе се пресели таму каде што се навалувате под кој било агол кога ја користите.3* Долго Траење На Батеријата : вградениот капацитет на литиумска батерија за чистење заби е 2150mah, користете USB за полнење, полнењето еднаш може да обезбеди 30дневна употреба возраста е 35% повисока од вообичаените 1400m Ah, што им носи погодност на оние кои често патуваат. 4* 5 Млазни Совети : Нашиот воден конец безжичен има 2 стандардни млазни врвови, 1 пародонтален врв, 1 ортодонтски врв, 1 совет за чистење јазик 5* 5 Режими За Чистење : притисокот на водата ВО НИЗОК режим е 50ПСИ, СРЕДЕН Е 80ПСИ, првите две се дизајнирани за отстранување на плаки. ВИСОКА Е 110ПСИ, што е совршено за масажа на непцата и подобрување на циркулацијата на крвта.6* Ипх7 Водоотпорен Дизајн : овој конец за вода може безбедно да се користи за туширање во бањата.Не треба да се грижите дали забниот конец ќе влезе во вода и ќе го скрати работниот век. 7* 300мл Голем Резервоар за Вода отпорен на Истекување : чистачот за заби со конец за вода има дополнителен голем резервоар за вода обезбедува доволно и непречено орално забен конец. Резервоарот Е Одвојлив Дизајн, многу е полесно да се исчисти бигорот во внатрешноста на резервоарот за наводнување вода. Внатрешниот Дизајн На одводнување Отпорен на Истекување има ексклузивен патент, кој ви овозможува безбедно и удобно искуство со конец. ☞ Адаптер : DC5 V, 1 APulse број : 1100-1700 пати/минута петстепен работен резервоар за вода капацитет : 300mlpressure опсег : 30-120psiwaterproof ниво : IPX7 израмнета моќност : 11w list список за пакување : 1*воден конец,1* 5 совети за млаз(2 стандардни совети за млаз,1pc врв за чистење Јазик, 1pc перидонтален ВРВ, 1 парчиња ортодонтски врв)1*usb кабел за полнење1*упатство за употреба уникатен дизајн на гравитациона топка : нашиот пренослив конец за вода ја реши точката на болка кај повеќето орални наводнувачи мора ДА се држи исправено ИЛИ СПЕЦИФИЧЕН АГОЛ, или нема ДА прска ВОДА. Инспирацијата доаѓа од шише за бебиња, усвојуваме мека цевка со дизајн на гравитациона топка, така што крајот на цевката ќе се пресели таму каде што се навалувате под кој било агол кога ја користите. Долго Траење На Батеријата : вградениот капацитет на литиумска батерија за чистење заби е 2150mah, користете USB за полнење, полнењето еднаш може да обезбеди 30дневна употреба возраста е 35% повисока од вообичаените 1400m Ah, што им носи погодност на оние кои често патуваат. 5 Совети За Млаз : Нашиот воден конец безжичен има 2 стандардни млазни врвови, 1 пародонтален врв, 1 ортодонтски врв, 1 врв за чистење јазик. 5 Режими На Чистење : притисокот на водата ВО НИЗОК режим е 50 PSI, СРЕДЕН Е 80 PSI, првите две се дизајнирани за отстранување на плаки. ВИСОКА Е 110ПСИ, што е совршено за масажа на непцата и подобрување на циркулацијата на крвта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Воден Конец За Чистење На Забите, Безжичен Конец За Вода Со Прилагодлив Притисок на Ниво, Резервоар ЗА Вода ШТО Се Одвојува
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Воден Конец За Чистење На Забите, Безжичен Конец За Вода Со Прилагодлив Притисок на Ниво, Резервоар ЗА Вода ШТО Се Одвојува

ВОДЕН ЗАБЕН КОНЕЦ За Заби Пренослив Безжичен Воден Забен Конец е одличен додаток на вашата рутина за не�

DEN 559.84
Туреклос Вода Чепкалка За Заби Електричен Орален Наводнувач Водоотпорен Прилагодлив Воден Конец СО ЛЕД Светло, Зелена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Туреклос Вода Чепкалка За Заби Електричен Орален Наводнувач Водоотпорен Прилагодлив Воден Конец СО ЛЕД Светло, Зелена

Опис : постојат дизајнирани со 3 четки кои се доволни за да ги задоволат вашите различни видови на потреб

DEN 559.84