• Свеж
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 - Нисан Пикап Предна Сијалица За Трепкач

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1995 - Нисан Пикап Предна Сијалица За Трепкач

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

1995-1997 Нисан Пикап Предни Трепкачи Сијалица (База / Лујо / СЕ / Типико / Типико плус / КСЕ)ОДГОВАРА : 1995 - 1997 Пикап Л4 2.4 Л Автоматски 2-Врата Стандард Кабина Пикап1997 Пикап Лујо Л4 2.4 Л Автоматски 2-Врата Продолжена Кабина Пикап1996 Пикап Лујо Л4 2.4 Л Автоматски 2-Врата стандард кабина пикап1995 Пикап Лујо Л4 2.4 Л Автоматски 4-Врата екипаж кабина пикап1996 - 1997 Пикап SE L4 2.4 l автоматски 2-врата продолжен Кабина Пикап1995 Пикап Se V6 3.0 L Автоматски 2-Врата Продолжен Кабина Пикап1995 - 1997 Пикап Типико L4 2.4 L Автоматски 4-Врата Екипаж Кабина Пикап1997 пикап типико плус Л4 2.4 Л Автоматски Пикап На Кабината Со 4 Врати 1995-1997 Пикап Xe L4 2.4 L АВТОМАТСКИ пикап со продолжена кабина со 2 врати1995 Пикап Xe V6 3.0 L Автоматски Пикапни Белешки Со Продолжена Кабина Со 2 Врати Подолг Живот Мини Булблонгерлајф - Близнак Блистер Пакети Години : 1995 1996 1997фитс Мотори : атрибути на производот : боја на сијалицата : Килибар Притисни Или Пресврт Тип : Пресврт Тип Напон : 12.8 МОЌНОСТ : 26.9 Оди-Делови доживотна ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,

Големина на етикетата : 2Д Биста : 63,5 см / 25,00" Ракав : 30см / 11,81 "Горна Должина : 39см / 15,35" Половината : 46см / 18,11

DEN 1.33
Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП

7686 СП; Директна Завртка; Локација За Монтирање На Залихи;Горна Монтажа : Стебло;Долна Монтажа : Јамка;Се П

DEN 1.33