• Свеж
Ворсон најлонски каиш за гитара со кожни краеви

Ворсон најлонски каиш за гитара со кожни краеви

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Барате удобна лента за гитара? Оваа прилагодлива лента од Ворсон ќе помогне да се извади тежината од рамената со ширина од 2 инчи. Ворсон најлонски каиш за гитара со кожни краеви : многу удобно. 2 "широк. Се прилагодува на 59".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ворсон скала со лента за гитара
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ворсон скала со лента за гитара

Атрактивната, уникатна шема на змии од змии против грабна црна детали му дава на скалата на Vorson, поставе�

DEN 799.20