• Свеж
Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Ричмонд Ендурал Декоративен 3Д wallиден панел, светло злато на палто

Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Ричмонд Ендурал Декоративен 3Д wallиден панел, светло злато на палто

Buyers rating:
DEN 3199.84

Од стоката

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање на wallидови. Нашите панели се издржливи, нудејќи живот на убавина. Со толку многу апликации за дизајн и стилови на модели на располагање, секој декор за дома може да се покачи со овие уникатни, карактеристични панели. За надградба на високо ниво на вашиот простор, тоа е лесно како 1,2,3, едноставно поставете ја шемата за вашиот наменет простор, инсталирајте со градежно лепило и нокти и потоа сликајте. Бидејќи wallидните панели се ПВЦ, тие се водоотпорни и не се лесно забиени. Ставете ги внатре или надвор, само закачете се на која било рамна површина. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Брзо се прицврстува со лепило и нокти. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Многу стилови на располагање, создавајќи фокусна точка во секоја просторија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 36 H 1 2 W Lakewood PVC Wainscot Colle за облоги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 36 H 1 2 W Lakewood PVC Wainscot Colle за облоги

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено Способни да бидат инсталира

DEN 0.33