• Свеж
Современ бургундски црвен сатен, руно реверзибилен кревет ќебе крал

Современ бургундски црвен сатен, руно реверзибилен кревет ќебе крал

Buyers rating:
DEN 559.84

Од стоката

JML мекото руно ќебиња се изработени од ултра-мек полиестер, кои ви носат супер меко и удобно чувство на допир. Без разлика дали ги користите нашите ќебиња за софа и кревети, столици, патувања или на отворено. Willе ве придружува да уживате во удобно и луксузно време. Контрола на вредност за подобрување на квалитетот, JML ќебе користи едно-инчен мека сатенска ткаенина, со двојно игла, деликатно зашивање и затегнување, додавајќи поголема убавина и издржливост. Дури и по честото миење, ќебето е сè уште меко и удобно. Нашиот производ не пилула, пролеа, смалува или згасне. Спецификации на Производ : Материјал : 100% Полиестерска големина : 50 "x 60 " Големина на близнаци : 60 "x 80 " Големина на кралицата : 90 "x 90 " Големина на кралот : 90 "x 108 " Достапно во различна боја и големини : Достапни се осум бои : темно сива, морнарица, дрвена роза, бургундска, црна бледа каки, ​​крем за бадеми и сина тифани, можете лесно да ги совпаднете овие пријатни ќебиња до различни поставки за простории. Користете за различни намени- кога ќе дремнете, гледате телевизија, прочитајте книга, опуштете се на софата, спијте во кревет, патување и кампување. Ова меки ќебе ќе ве одржува топло и удобно. Пакуван вклучен : 1 x меко руно ќебе : - Не железо : железото може да го уништи руно .- Не користете омекнувачи на белило или ткаенина. Квалитет - Користете ултра -фина технологија за уредни шевови што ја подобрува цврстата врска, структурната јачина на шевовите и целокупниот изглед. Нашиот производ со врвен квалитет, исто така, има долгорочна употреба, боја, отпорна на бразда и никогаш не искривување . Прекрасни разноврсни ќебиња-тој е совршено дизајниран за внатрешна и надворешна употреба. Прекрасната боја со елегантен и супериорен изглед ја надополнува вашата соба со современо чувство. Може да се користи како ќебе за украси за дома во која било просторија во куќата или да го земе за патни патувања кои обезбедуваат последователно потопло во кампување и пикник, особено во текот на ноќта. Тоа е прекрасен подарок за родители, пријатели, деца, миленичиња за време на сезоната на празници . Големина и мерења - има на располагање четири големини кои се совршено дизајнирани за сопственици на домови со софистицирани декори за дома. Фрли/патување (50 "x60"), близнак (60 "x80"), кралица (90 "x90") и крал (108 "x90"). Сите големини имаат голем број на стилски бои . Лесно за грижа - Машината што се мие во ладна вода само на циклус. Се претпочита нежно или нежно миење. Tumble суво на ниска температура или сув на воздухот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Rest Haven Begine Begn Cree, близнак, бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rest Haven Begine Begn Cree, близнак, бело

Restебето за руно од останатите засолниште е совршено за секоја ситуација за која е потребна пријатна гуш

DEN 479.84
Marte Diagonal ткаат лесен слој памучно ќебе
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Marte Diagonal ткаат лесен слој памучно ќебе

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи Ова меко памучно ќебе е н�

DEN 1.33
Rest Haven Rece Clable - крал, крем
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rest Haven Rece Clable - крал, крем

Restебето за руно од останатите засолниште е совршено за секоја ситуација за која е потребна пријатна гуш

DEN 287.84