• Свеж
Хостир на тоалетна хартија од тоалетна, железна цевка со цврста дрвена основа, бела

Хостир на тоалетна хартија од тоалетна, железна цевка со цврста дрвена основа, бела

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Едноставна црна железна плоча и индустриски дизајн на цевки од ковано железо, држачот на ролна за тоалетна хартија не само што ги подобрува естетските нагласувања на кој било модерен дом, туку е и прекрасна декорација што може да одговара на кој било дизајн или стил на соба. Овој држач за хонорар на хартиени хартии распрснува 1 ролна хартија брзо и лесно, и држи 4 ролни од тоалетна хартија со стандардна големина. Конструиран од издржливо позлатено железо и отпорни на 'рѓа, рустикалната дрвена основа го одржува држачот стабилен и ја одржува тоалетна хартија чиста и сува. 【Едноставно за нанесување】 Едноставна црна железна плоча и дизајн на индустриска цевка од ковано железо, држачот на ролна за тоалетна хартија не само што ги подобрува естетските нагласувања на кој било модерен дом, туку е и прекрасна декорација што може да одговара на кој било дизајн или стил на соба . 【Цврста конструкција 】 Овој држач за хартиена хартиена крпа распрснува 1 ролна хартија брзо и лесно, и држи до 4 ролни од тоалетна хартија со стандардна големина. Избегнува срам да истече на ролна хартија во непозната ситуација и обезбедува доволно тоалетна хартија. Конструирана од издржливо позлата со цевки од железо и отпорен на 'рѓа, рустикалната дрвена база го одржува држачот стабилен и ја одржува тоалетна хартија чиста и суво . 【целосно стабилно】 изработено од тешко леано железо, овој висококвалитетен држач за тоалети за бања ќе трае цел живот ; Можете целосно да се потпрете на основата на цврсто дрво за да го стабилизирате држачот и да чувате резервни ролни за тоалетна хартија на суво место. Ова е одличен здрав дизајн со метална конструкција . 【Одличен дизајн】 Рустикален и модерен, елегантен држач за тоалетна хартија додава стилски индустриски допир на вашата бања; Благодарение на индустрискиот дизајн на цевки од леано железо, овој држач за ролна за тоалетна хартија е совршен за вашиот дом. Овој корисен држач за ролна за тоалети за тоалети е загарантиран за секојдневна употреба . 【Лесно се склопува】 Индустриски декор на фармата во комбинација со дрвена база, овој држач за тоалетна хартија што е украсена со цевки е совршен додаток на секоја рустикална или фармерска поставка за тоалети. Исто така, донесувајќи навестување за дизајн на индустриски железни цевки, тој е совршен за складирање на тоалетна хартија и модерен декор за тоалети. Зачудувачкиот држач за тоалетна хартија нуди голема флексибилност. Брзо се инсталира со вклучени завртки. Се вклопува помеѓу тоалетот и шалтерот или wallидот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Организатор на суета на димплз, 6 13 3
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Организатор на суета на димплз, 6 13 3

Чувајте го вашиот шалтер уредно кога ставате предмети во овој интерддејски Dimplz Clear Vanity Organizer Ова ќе ги чу

DEN 511.84
Фолч на футроли на лил, кој било голем држач за четки за јадење, силиконски организатор за складирање на бања и кујна - зелена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фолч на футроли на лил, кој било голем држач за четки за јадење, силиконски организатор за складирање на бања и кујна - зелена

Фолч на брендовите на „Фолч“, кој е совршен решавач на проблеми со складирање за сите шанси и краеви шт�

DEN 207.84