• Свеж
Холден во средината на век модерната 60 трпезариска маса природно

Холден во средината на век модерната 60 трпезариска маса природно

Buyers rating:
DEN 4255.84

Од стоката

Оваа елегантна трпезариска маса со модерен стил во средновековно работење е совршен центар за семејни собири и оброци. Заштитените нозе и нежните обратни облоги на таблетот се придружуваат за да создадат софистициран изглед, истовремено и позајмуваат на функционалност. До 6 можат да седат околу масата удобно и да уживаат во дарежлива просторија за нозе. Прекрасната фурнир од гума од дрво, исто така, може да се спари со клупа за појавување и 4 столчиња, секоја со седишта рачна ткаена со јаже во сложена шема на ткаење на корпи. Елегантен дизајн во стилот на средновековник добро се вклопува во најразлични поставки. Заштитени нозе и обратна таблета со заоблен раб се фалат со софистициран изглед, истовремено обезбедувајќи и дополнителна просторија за нозе. Седишта 6 удобно. Убава фурнир од гума од дрво со природна завршница добро се вклопува во најразлични поставки. Парови совршено со клупа за појавување и сет од 4 столчиња. Менува на нозе за да ги заштитите вашите подови. Лесно брише чисто со влажна крпа. Лесно собрание. Собрани димензии : 36 "W x 60" D x 30 "H. Тежина Капацитет : 100 bs. Бродови во една кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Табела - 32 48 Греј рекумиран од дрво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Табела - 32 48 Греј рекумиран од дрво

Барате рустикален? Барате современо? Како за двајцата? Оваа сива кујна маса со сива боја има уникатна от�

DEN 5246.56