• Свеж
- Линија Тркала Центар Собранија Одговара изберете: 2007-Bmw X5, 2008 - Bmw X6

- Линија Тркала Центар Собранија Одговара изберете: 2007-Bmw X5, 2008 - Bmw X6

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Raybestos® р-Линија центри нудат три генерации на тркала центар собранието единици. Секој е дизајниран за ое спецификации и е целосно тестиран. Нашиот супериорен најсовремен производствен процес овозможува поголема јачина, поголема прецизност и исклучителна издржливост. Нашите центри се направени со врвни материјали и се изградени со ригорозно контролирани производствени процеси. Потпрете се На raybestos® за да ви ги донесе вредните, сигурни производи што ги очекувате Од Најдобрите во brakes®. * Генерација 1 се состои од дворедни контактни топчести лежишта со поделен внатрешен прстен • Поделениот внатрешен прстен овозможува секое топчесто лежиште да ротира независно. Генерацијата 1 не вклучува центар, кој мора да се купи одделно. * Генерација 2 додава прирабница што се монтира директно на држачот за сопирачките и тркалата • Ова ја елиминира потребата за купување посебен центар, за разлика Од Генерацијата 1. * Генерација 3, нашиот најнапреден чекор во развојот на центарот, нуди комплетно склопување на главината на тркалата • Генерацијата 3 се разликува од Генерацијата 2 со додавање на втора прирабница што го фиксира склопот на центарот на суспензијата. Одговара Изберете : 2007-2016 Бмв Х5 2008-2016 Бмв Х6 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елемент Кочница Кабли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елемент Кочница Кабли

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

DEN 2.67
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1987 - ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 1987-МЕРКУР ПУМА XR7
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1987 - ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 1987-МЕРКУР ПУМА XR7

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилин

DEN 1.00
Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ383826
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ383826

Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките се производи со врвен квалитет на автомобилско црево кои ги и

DEN 0.67
Raybestos Елемент Нови Позлатени Дебеломер, Пред, За Одберете Dodge И Ram Возила, FRC12275N Одговара изберете: DODGE RAM МЕМОРИЈА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Raybestos Елемент Нови Позлатени Дебеломер, Пред, За Одберете Dodge И Ram Возила, FRC12275N Одговара изберете: DODGE RAM МЕМОРИЈА

Raybestos® Element ® позлатените дебеломер се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% новопроизвед�

DEN 3.00
Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ383353
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ383353

Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките се производи со врвен квалитет на автомобилско црево кои ги и

DEN 3.33