• Свеж
Нулум Етнички симболи Етнички симболи на отворено, килим, 7 '10 11' 2

Нулум Етнички симболи Етнички симболи на отворено, килим, 7 '10 11' 2

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Кој и да рече дека убавите акценти на подот се само за внатре во домот, сè уште не се сретнале Внатрешен/килим на отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна црна и златна свитр II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 2.67