• Свеж
Редовен пакет со кратки ракави за ракав

Редовен пакет со кратки ракави за ракав

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Ако барате одлична основна маичка за мажи - тогаш проверете ги едноставните, но удобни кошули од Georgeорџ. Задолжително за секој човек. Оваа маица е мешавина од памук/полиестер - убава и кул за летно време или за положување. Достапно е во разни бои. Изградете ги вашите слоеви почнувајќи од основите-оваа машка маица на екипажот од Georgeорџ со удобно редовно вклопување и кратки ракави. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. редовно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени за машка екипа на вратот на екипажот, широко распространета маица со кратки ракави, лето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Единствени поволни цени за машка екипа на вратот на екипажот, широко распространета маица со кратки ракави, лето

Дизајнот на блок во боја и класичните модели на ленти ја прават оваа маица без здодевна и треба да биде с

DEN 1.00
Машка машка маица без ознака
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка машка маица без ознака

Нашата кул плетена маица со дрес на dri® има брза ткаенина, испреплетена ткаенина што ја намалува влагата

DEN 463.84
Машка маица за машка врат на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка маица за машка врат на Georgeорџ

Зачувајте ги основните Vвратови од Georgeорџ Телото на Jerseyерси додава удобно чувство и обичен изглед на ва�

DEN 0.67
Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t

100% памук Comfort Soft®; Пепел е 99 / 1 памук / поли; Лесен челик е 90 / 10 памук / поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, безб

DEN 817.92
Машката машка Раглан со кратки ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машката машка Раглан со кратки ракави

Ажурирајте ги вашите секојдневни најважни работи почнувајќи со краткиот ракав на Georgeорџ Раглан Те...

DEN 175.84