• Свеж
Nuloom Zebra Hand Tufted плишана волна, килим, 5 '8', тен

Nuloom Zebra Hand Tufted плишана волна, килим, 5 '8', тен

Buyers rating:
DEN 4914.56

Од стоката

Луксузно преименувано преземање на класичниот зебра за печатење, овој килим има мек и свилен мотив со шарена лента. Рачно изработено од квалификувани занаетчии во Индија, комбинира завиткана волна база со затегната шема на вискоза која се појавува потемна или полесна во зависност од правецот на купот. • Nuloom Hand Tufted Plush Zebra Area reg • Рачно зафатено • Изработено во Индија • Материјал : 60% вискоза, 40% волна • Поддршка : платно • Поставување : Внатрешен • Препорачани простории : дневна соба, спална соба, ходник, ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трендови Меѓународни НБА ракети во Хјустон - Постер за wallидови на Jamesејмс Харден 24,25 35,75 .75 Златна врамена верзија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови Меѓународни НБА ракети во Хјустон - Постер за wallидови на Jamesејмс Харден 24,25 35,75 .75 Златна врамена верзија

Trends International Wall Posters се омилените декор на сите на сите! Нашите постери се создадени со уметнички дела со в

DEN 255.84