• Свеж
Чизми за возење на девојки од средно-телевизори

Чизми за возење на девојки од средно-телевизори

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Облечете ги во стил со багажникот на Buck од Бринли Детс. Овие симпатични чизми за девојчиња имаат faux uede uppers кои се издигнуваат над глуждовите. Ремени со полирани токи го истакнуваат изгледот, додека трајните газени надворешни страни го комплетираат дизајнот. Brinley Co. Девојки девојки-штрајки со средно-телевизиски чизми : Висина : Средно-теле. Стил : Внатре-Зип. Материјал : Фаукс велур, ткаенина. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,25 "ѓон. Висина на платформата : 0,25" ѓон. Висина на вратилото : 7,5 ". Обем : 9,5". Ширина : Средна. Поставена : вратило целосно поставена во 100-процентна ткаенина. Единствен материјал : изработен од човекот. Материјал на горниот/надворешната страна : Фаукс велур, ткаенина/надворешна плоча од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 13. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тохуу Возило Спасување Јаже Автомобил Гума Врзете Ремени За Приколки Возило Само-Спасување Влечење Јаже Влечење Јаже за Заробени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тохуу Возило Спасување Јаже Автомобил Гума Врзете Ремени За Приколки Возило Само-Спасување Влечење Јаже Влечење Јаже за Заробени

Опис : погоден е за автомобили заробени на терен, калливи патишта и снег, закотвување, лизгање, спасување

DEN 0.33