• Свеж
Серта Шерпа реверзибилно електрично загревање, сино

Серта Шерпа реверзибилно електрично загревање, сино

Buyers rating:
DEN 639.84

Од стоката

Во нашите зафатени, бурни животи, може да биде тешко да се направи време за себе. Погледнете го нашиот микрофлеик и Шерпа фрлаат како неодолива покана за забавување, опуштете се и однесете неколку моменти за вас. Мекото четкано микрофлеиче се свртува кон бујната, пријатна обвивка за шерпа, давајќи ви две различни текстури за затоплување за да изберете. Зафатен под ова фрлање, практично сте гарантирани да поминувате повеќе време среќно да се опуштате на каучот, во вашето омилено столче или каде и да изберете. Контролер со пет поставувања ви овозможува да ја изберете температурата што е соодветна за вас. Serta® Microfleece и Sherpa Electric Thrage : 100% полиестерска микрофлеа фрлаат се свртува кон меката шерпа. 8 Поставки за топлина. Автоматско исклучување по 4 часа. Машина за перење. Анти-пилинг третман на микрофлеа. 50? W x 60? Л. Контролер за осветлување со лесен за употреба. Машина за перење. 8,5 метри кабел за напојување. 3-годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Електрични Меки Греење Фрли Ќебе руно пренослив СО 12v Автомобил НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Излез Високи И Ниски Поставки За Термичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Електрични Меки Греење Фрли Ќебе руно пренослив СО 12v Автомобил НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Излез Високи И Ниски Поставки За Термичка

Со Електричното Ќебе За Патување Овенте, времето поминато во вашето возило ќе биде удобно како да седит�

DEN 511.84
WJSXC Бања Килими Летни Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

WJSXC Бања Килими Летни Заштеди Дозвола

5v Еднослојно Ќебе За Греење Usb Повеќенаменско Електрично Ќебе За Да Се Загрее Ќебето За Покривање На Здо

DEN 2.33
Бидфорд загреано ќебе сив крал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бидфорд загреано ќебе сив крал

Сметка за греење на намалувањето и заштедете енергија оваа зима со пријатно, загревање на ќебето во кое

DEN 719.84
Дозвола Тофотл Пријатна Мека Фланелна Електрична Загреана Зимска Ќебе Електрично Ќебе Електрична Загреана Мека Контрола На Температурата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола Тофотл Пријатна Мека Фланелна Електрична Загреана Зимска Ќебе Електрично Ќебе Електрична Загреана Мека Контрола На Температурата

Удобно Меко Фланелно Електрично Загреано Зимско Ќебе Електрично Ќебе Електрично Загреано Меко Темпера

DEN 764.32
Удобно Кадифено Зимско Домашно Електрично Ќебе Топол Душек Загреан Фрлање Преку Ќебе Загреан Шал ЗАВИТКАЈТЕ НИ ПРИКЛУЧОК
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Удобно Кадифено Зимско Домашно Електрично Ќебе Топол Душек Загреан Фрлање Преку Ќебе Загреан Шал ЗАВИТКАЈТЕ НИ ПРИКЛУЧОК

100% Сосема нов и висок квалитет Големина : 150 65 см / 150 115 см Материјал : Кадифе, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ...

DEN 639.84