• Свеж
Главни перформанси цврста рачна крпа, 26 16

Главни перформанси цврста рачна крпа, 26 16

Buyers rating:
DEN 1087.84

Од стоката

Поставете се со луксузниот стил на главните перформанси против микробиолошката цврста рачна крпа. Овие крпи се густо ткаени од густ, екстра-апсорвентен 100% памук за да ве исушат брзо и да се чувствуваат неверојатно меки на вашата кожа. Уживајте во мека удобност додека останувате доволно издржливи за дневна употреба. Ултра-мекиот, машински дизајн што може да се мие на машини користи нула-твит памучни јамки за брзо апсорбирање на вишок вода, додека својствата отпорни на избледени помагаат во одржувањето на живописната боја на вашите крпи измивање по миењето. Одликувајќи се со класичен ткаени детали за ленти и рабови, оваа машина што може да се мие, создава плишано искуство за бања за вас, вашето семејство и гостите. Исто така, достапно во Арктикот Бело, желади, кобалт, ладна вода, златен кари, папирус беж, црвена седона, меко сребро и измиено индиго. За достоен стил, освежете ја вашата бања со главните перформанси против микробиолошки цврсти рачни крпи. Перформанси анти-микробно рачно крпа. Нов антимикробно материјал за вас и вашите најблиски. Антимикробни рачни крпи мерки 26 "x 16" (66,04 см x 40,64 см). Машина за перење. Направено од 100% памук. Издржлива, памучна крпа е секојдневно мора. Памучни јамки со нула-твит се чувствуваат луксузно меки. Цврста боја со готови, засилени рабови за полиран стил. Достапно во Арктикот Вајт, Акорн, Кулвоу, Златен кари, сив фланел, папирус беж, мека сребро, црвена седона и измиено индиго за да се меша и да се совпаѓа со скоро секој декор на бања. Грижа за пешкири : Измијте пред употреба. Машинско миење топло. Tumble Dry Ship. Не бели. Не пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Абсорбента крем крпа за бања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Абсорбента крем крпа за бања

Абсорбента крпа за бања има сè што барате во висококвалитетен крпа Плетени со технологија Dreamspun, крпа ну

DEN 799.84
Сет за розови пешкири од Бетси nsонсон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за розови пешкири од Бетси nsонсон

Додадете допир на возбуда во вашата бања со овој сет за памучни крпи од 3 парчиња Секоја пешкир има прили

DEN 639.68
Главни цврсти рачни крпи, Мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Главни цврсти рачни крпи, Мерлот

Освежете го плакарот за постелнина со трајните, но неверојатно меки и абсорбенти, основни цврсти рачни �

DEN 1.00