• Свеж
Белешки за белешки, КТ

Белешки за белешки, КТ

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Испратете искра на благодарност со шарените дизајни на starвезди на овие црни белешки за благодарност. Пакет со 10 празни картички за белешки ви дава простор за вашите лични зборови за благодарност по забавите, настаните или kindубезноста на другите. Белешки картички и канцелариски материјал имаат висококвалитетна хартија со дизајни за поставување трендови и украсни процеси што го прават забавно и лесно да се поврзат со семејството и пријателите. Белешки за белешки за белешки (шарени starsвезди на црна боја), 10 КТ .. Порака за картички (и) : Благодарам . Идеи за картички : Благодарам-белешките се совршени за родендени, дипломирања, наставници, здравствени работници и многу повеќе .. Специјални карактеристики : картички се празни внатре за лична порака . Дополнителни детали : Печатено на висококвалитетен залиха на хартија, канцелариски материјал Халмарк е направен со хартија од добро управувани шуми . Набавка вклучува : 10 Благодарност за белешки и 10 коверти .. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Papersong Premium Ви благодариме картичка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Papersong Premium Ви благодариме картичка

Споделете благодарност во стил со разновидни благодарни картички од Papersong! Papersong нуди премиум честитки �

DEN 143.20
Белешка за белег на балон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка за белег на балон

Краток опис не е достапен детали за производот : Празни картички за белешки имаат весел дизајн на бел ба�

DEN 95.68
Велигденска картичка на Халмарк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Велигденска картичка на Халмарк

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 3.00
Белешка честитка за симпатија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белешка честитка за симпатија

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 63.84