• Свеж
Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино

Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино

Buyers rating:
DEN 3024.00

Од стоката

Семејствата го сакаат шетачот Макси-Коси Адора! Има врвна удобност што сакате да го обезбедите вашето дете и сите карактеристики што сте ги очекувале од премија макси-коси производ. Enjoyе уживате да прошетате со вашето новороденче во режим на превоз, кој има целосен потпис и обезбедува безбеден затворен простор за да го задржите вашето бебе удобно да започне од раѓање. Како што растат, можете да го користите режимот на шетачи со седиштето или во родител или нанапред позиции, дозволувајќи му на вашето дете да ве види за време на возењето или да им даде преглед на патот напред. Шетачот вклучува поддршка за новороденчиња Cozi-Dozi за помали бебиња и супер меки ткаенини и подлога обезбедуваат удобно возење. Beе бидете удобни и со прилагодлива рачка што можете да ја прилагодите на најдобрата висина. Екстра-голема корпа се спушта за лесен пристап и се проширува за да одговара на поголемите предмети. Држачот на чашата и торбичката за складирање ви даваат корисно место за чување помали предмети. Пораката за седиштата не само што ја прави Адора најсмешен шетач за вашето бебе, туку и се менува така што ќе можете лесно да добиете нов изглед. Кога ќе завршите да уживате во денот надвор со бебето, шетачот лесно се склопува со седиштето прикачено во која било насока, што го олеснува чувањето. Шетачот Adorra е исто така супер лесен за чистење благодарение на машината што може да се мие и сушената подлога за седиште. Maxi-Cosi е водечки специјалист за брендови во седишта и колички за деца, кои се одликуваат со безбедност, удобност и лесна употреба преку континуирана иновација во технологијата на пробив, дизајн и употреба на материјали. Режим на превоз со целосен потпис им дава на новороденчињата удобно возење од раѓање. Вклучува поддршка за новороденчиња Cozi-Dozi за помали бебиња. Седиштето со задниот дел му овозможува на детето да го види родителот. Седиштето напред му дава на детето поглед на патот напред. Реверзибилно се повлекува и во позициите напред и во задниот дел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски

35" Должина 65cm / 25 Големина XL Големина.Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика �

DEN 2.33
Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент

Дами Зимски Качулка Врвна Лабава Јакна Со Долги ракави Кадифен Капут Со Патент Карактеристики : Како ни�

DEN 3.00
Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот

Големина(см / инч) Ttttttttt TTTTTTTTTTTTTTT T / t17 72t Bust : t84 t / t / t33.07пресврт : t68t / t26.77tsleve : t61t / t24.02tshoolder : t37 t / t14.57 M t Должи

DEN 265.60
Hanенски и женски плус спиење на Ханес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hanенски и женски плус спиење на Ханес

Од суштинско значење за дневна облека, оваа кошула за спиење во Ханес е направена со најмекиот плетен тк

DEN 2.33
Ауео Корсет Долна Облека За Жени, Компресивен Комбинезон За Жени Нови Дами Тенок Обликувач На Тело Долна Биста Корсети Долна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауео Корсет Долна Облека За Жени, Компресивен Комбинезон За Жени Нови Дами Тенок Обликувач На Тело Долна Биста Корсети Долна

Нови Дами Тенок Обликувач На Тело Подбустни Корсети Долна Облека Контрола На Стомакот Обликувани Карак

DEN 1.67