• Свеж
Мини преносна електрична машина за шиење, вградена шевови брзина двојна нишка со педал за нозе за почетници на домаќинства

Мини преносна електрична машина за шиење, вградена шевови брзина двојна нишка со педал за нозе за почетници на домаќинства

Buyers rating:
DEN 1359.84

Од стоката

Спецификација : Име на артикалот : Напон на машината за шиење : 100 V-240 V, 50 / 60 Hz Излез : 6 V 1200 MA Материјал : Не'рѓосувачки челик + Амппродукција Големина : 11.8*5.9*12.2 Инколор : Белитим Тежина : 5,5 lbpower Набавка : 4 АА батерии (не вклучени) или вклучени) или Адаптер за напојување на AC/DC (вклучен) .Факулации : Специјален дизајн на мини-големина за носење, вградена светлина, сечење на навој, 12 вградени основни навои на бод-шема и две брзини, двојни прекинувачи, два режија на напојување модази за да ги премотаат бобините на Видот на бод за ликвидација по директна линија за примарна пакет за шиење вклучува : машина за шиење x1power адаптер x1power конвертор x1foot педал x1bobbin x1needle x1thread spool x2user упатство (пет јазици) x1note : пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, пред да го користите, следете го за да работи. Т обратно и има само исправен бод. Податоци за тоа, проверете дали навои се на секоја позиција на трупот според упатството. Пред да започнете, ве молиме свртете го бобинскиот ветерник неколку пати и потврдете ги навоите дали се мазни или не . Стока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.