• Свеж
Уникатни поговори за жени длабоки V вратот на вратот вратоврски јазол предниот дел од долгиот ракав сатен култура на врвот

Уникатни поговори за жени длабоки V вратот на вратот вратоврски јазол предниот дел од долгиот ракав сатен култура на врвот

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Одликувајќи се со дизајн на јазол, каишот за вратоврска е доволно долго за да го врзува во два стила или пред или завиткан како што сакате. Костум за секојдневно носење, коктел, клуб, обичен, одмор, забава, ноќна ноќ. Моделот носи во големина XS (висина : 5'10 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 7/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 113 фунти). Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите Ширина на рамото Вкупна должина - 33 7/8 14 5/8 15 1/4s - 35 7/8 15 1/8 - - 15 5/8m 37 3/4 - - 15 5/8 16 1/8 L - 41 - - 16 3/8 16 1/2xl - 44 1/8 - 17 - 16 7/8 Women'sенски длабок v врат-врат-лак вратоврска јазол предниот ракав сатен култура топ 97% полиестер 3% спандекс. Долги ракави. Длабок V врат. Прилагодлива вратоврска. Крис-крос.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка ебо -плоча за пливање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка ебо -плоча за пливање

Овие машка е табла за пливање на табли ќе направат одличен додаток на вашата летна гардероба Тие се изра

DEN 2.33
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Супер привлечна сандала, Стејси од Лесна улица има клин завиткан од јута што се флексира за вашето задов

DEN 2.33
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00