• Свеж
Рифорла Женски Моден Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Качулка Женски Дуксер БЕЗ Качулка АГ XL

Рифорла Женски Моден Дуксер Со Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Качулка Женски Дуксер БЕЗ Качулка АГ XL

Buyers rating:
DEN 478.08

Од стоката

Сезона : Зима и fall. Пол : Жени. Материјал : Полиестер( Памучна Твила). Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. 1pc Sweatshirt Size табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 63см/24.80" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 47.5 см/18.70" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118см/46.46" рамо : 50,5 СМ/19,88" ракав : 66см/25,98" должина : 74см/29,13"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48,82" РАМО : 52СМ/20,47" ракав : 67см/26,38" должина : 76см/29,92" женски дуксер без Качулка. Големина : Големина Работи Мали, Препорачуваме 1-2 Големина До.(Тоа Ќе Биде Поудобно.). Дизајн : Долг Ракав, Врат на екипажот, Лабав, Течен, Симпатичните Кошули Едноставниот Дизајн Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски. Колокација : Оваа Уникатна Блуза Е Добра За Жени И Девојки. Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн., Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Бидете Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Материјал : Оваа Унисекс Тркалезна Кошула Со Пуловер Со Долг Ракав Е Изработена Од Полиестер. Обезбедува Меко И Удобно Чувство, Малку Еластично. Без Пилинг, Не-бледнее, Лабава и Удобна Блузи. Дише, Меко, растегливо. Уникатните Стилови Претставуваат Мода, Модерна И Трендовска. Прави Да Изгледате Помодерно. Одлично Е За Лесно, Секојдневно Носење.Се Препорачува За Сите Возрасти. Наредени Дуксери За Жени. Женски Дуксери. Женски Дуксери. дуксери за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Печатење Писма За Денот на Вљубените На жените Со Долг Ракав Обичен Цврст Пуловер Дуксер Лабава Качулка Дебела Блуза Обична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Печатење Писма За Денот на Вљубените На жените Со Долг Ракав Обичен Цврст Пуловер Дуксер Лабава Качулка Дебела Блуза Обична

Сезона : Зима, Пролет Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должи

DEN 0.67
На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Женски Топли Дуксери Со Долг Капут Јака За Јака Тенки Зимски Паркови Палта За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Женски Топли Дуксери Со Долг Капут Јака За Јака Тенки Зимски Паркови Палта За

Специјалниот дизајн На Крпеница го прави посекси и попривлечен за носење Сите наши алишта се дизајнира�

DEN 1.67
Fsqjgq Преголем Дуксер За Жени Цветни Печатени Дуксери Y2K Врвови Четвртина Патент Пуловер Широк Лабав Долг Ракав Јакна Палто,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fsqjgq Преголем Дуксер За Жени Цветни Печатени Дуксери Y2K Врвови Четвртина Патент Пуловер Широк Лабав Долг Ракав Јакна Палто,

Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ра

DEN 206.72
Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна

08 инчен Ракав : 65cm / 25.5 инчен Ракав : 61cm / 24.59 инчен Должина : 79cm / 31.68 инчен Ракав : 64cm / 25.74 инчен Должина : 81cm / 3

DEN 0.33
asdoklhq Жените Плус Големина Дозвола Поштенски Качулка Мода Женски Патент V - Вратот Пуловер Блузи Со Долги Ракави Маскирана
  • Свеж
Оценка на купувачите:

asdoklhq Жените Плус Големина Дозвола Поштенски Качулка Мода Женски Патент V - Вратот Пуловер Блузи Со Долги Ракави Маскирана

Овој Асдоклхк Женски Секојдневни дуксери ве прави симпатични и елегантни, Секојдневни лабави женски вр

DEN 639.84
Тикв Женски Врвен Пуловер Плус Големина Блузи Кошули Облечена Лабава Маица Удобна Лежерна В-Врат Со Долги Ракави Цветен Принт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тикв Женски Врвен Пуловер Плус Големина Блузи Кошули Облечена Лабава Маица Удобна Лежерна В-Врат Со Долги Ракави Цветен Принт

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода Тикв Облека Намалена Цена и Дозвола 1.За Тикв : Онлајн Модната Продав�

DEN 1.67
Ауџеа Падот Пуловер Блузи Мода Повик, Женски Повик Екипажот - Вратот Со Долги Ракави Печатени Врвот Дуксер Без Дуксер На Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауџеа Падот Пуловер Блузи Мода Повик, Женски Повик Екипажот - Вратот Со Долги Ракави Печатени Врвот Дуксер Без Дуксер На Дозвола

Женски Обичен Екипаж Вратот Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери Не Hoodie Features : 1.It изработен е од матер

DEN 2.00
Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината н�

DEN 2.33