• Свеж
Тајку Пластика Мини Надувување Топката Пумпа Табла Детска Играчка

Тајку Пластика Мини Надувување Топката Пумпа Табла Детска Играчка

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Спецификација : . Материјал : Пластика. Боја : Мулти-Боја. Тип На Шема : Печатење. Тип : Табла,Раб, Топка. Тема : Спорт, Куќи. Големина : 36х26см/14, 17х10, 24". Дијаметар на раб : 19см/7.48". Дијаметар на топката : 11см/4.33". Забелешка : . 1.ве молиме дозволете 1-3 см/ 0,39-1,18 инчи разлика поради рачно мерење и 3-5 g/ 0,007-0,01 lb/ 0,11-0,18 mz за разликата помеѓу различни бои. 2.поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Спакувани вклучуваат : . 1 х Преносни Кошарка Обрач од. 1 х Мини Кошарка. 1 х Топчеста Пумпа за да зазема помалку простор, кошаркарскиот раб може да се преклопи за да биде близу до таблата, а мини кошаркарската топка е на надувување. Изработена од пластика, оваа кошаркарска играчка е лесна, пренослива и издржлива. Динамичната шема се шири на површината на таблата за да ја додаде спортската атмосфера кога детето игра кошарка користејќи ја оваа мини кошаркарска играчка. Кога детето има намера да ја игра мини кошаркарската играчка, може да биде лесно да се соберат и инсталираат оваа играчка. Отворете го преклопениот раб, додадете го држачот на грбот, закачете го на соодветната табла, а потоа користете ја испорачаната пумпа за да ја надувате малата топка. Готово. Погоден за мали деца да си играат со овој сет на кошаркарска играчка во затворен простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод

Без четкички Електронски, Без Четкички ВОДЕНО Ладење ESC Лесен За Носење И Употреба Гумени И Електронски

DEN 719.84
Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак Хамбургер Кока Кола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденски Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак Хамбургер Кока Кола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденски Подарок

Мачка Кадифен Кукла, Симпатична Врколак / Хамбургер / КокаКола Животни Полнети Кукли Совршен Роденденск

DEN 1.33
Забавни мали играчки за полнење на решенија за меурчиња, 67. Оз. Jumbbo снабди не токсичен висок концентрат, свадбен роденден
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Забавни мали играчки за полнење на решенија за меурчиња, 67. Оз. Jumbbo снабди не токсичен висок концентрат, свадбен роденден

Концентрираниот раствор на меур од забавни мали играчки обезбедува 33,8 течности на течност за меурчиња..

DEN 223.84
Јапонската Пешадија Нова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јапонската Пешадија Нова

Комплетот вклучува 69 делови за склопување 4 фигури На Јапонската Пешадија од периодот 19421945 година.Детал

DEN 3.33
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Свеж
Оценка на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Air Warriors UltraTek Sidoinder Dart Blaster : Age Range : 6 години и нагоре Брза, автоматска ротирачка барела Бластер...

DEN 799.84
Внатре Нагоре-Земја Играта На Табла, Максим Тардиф, Зграда На Екосистем, Изготвување Карти И Избор На Акција, Истовремена Игра
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Внатре Нагоре-Земја Играта На Табла, Максим Тардиф, Зграда На Екосистем, Изготвување Карти И Избор На Акција, Истовремена Игра

Играчите продолжуваат да преземаат активности, да го уредуваат Својот Остров, Да сеат Растенија и Да ра�

DEN 0.33
Си Еднострани Коцки, Активности За Учење, Едукативни Подароци Креативни Игри Со Загатки Тркалачки Коцки За Момчиња Девојчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Си Еднострани Коцки, Активности За Учење, Едукативни Подароци Креативни Игри Со Загатки Тркалачки Коцки За Момчиња Девојчиња

Опис : Материјал : Игра Коцки акрилен материјал, изработка, жлебот печатење, трајни : Генерал сетови се уч

DEN 1.00
Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set

Времето за бања никогаш не било забавно! Изградете со стабилните пријатели направени за водени авантур�

DEN 1.67
Марвел Спајдермен се сеќавам на играта
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Марвел Спајдермен се сеќавам на играта

Помогнете им на вашите деца да ги зајакнат своите мемориски вештини со меморијата за меморија на Marvel Spide

DEN 1.33