• Свеж
Френклин Месинг Кука Со Огради Во Сатен Никел, Пакет

Френклин Месинг Кука Со Огради Во Сатен Никел, Пакет

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Едноставно, но елегантно, ова 4 инчи. Три-Куката Со четкан Никел е совршен лек за чување на потребните предмети при рака или нивно симнување од подот или мебелот. Мазните куки држат различни предмети како палта, чанти за книги, крпи, наметки и многу повеќе. И безвременскиот, секојдневен стил се вклопува во секој домашен декор. Карактеристики Материјал : цинк умре фрлија/ Метал. Има максимална тежина од 35 килограми. Вклучени се хардвер за монтирање и инструкции за инсталација. Класичен дизајн. Организирајте и декорирајте во еден лесен чекор. Боја : сатенски никел. Димензии Вкупна Висина-Врвот До Дното : 3.94". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 2.24". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 2.78". Вкупна Тежина На Производот : 0,17 килограми. FBX1594.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Hadanceo Палто Кука Анти-лизгање Постави Ѕид Монтирани Школка Форма Виси Куки Одредување На Стоки Креативни За Дневна Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hadanceo Палто Кука Анти-лизгање Постави Ѕид Монтирани Школка Форма Виси Куки Одредување На Стоки Креативни За Дневна Соба

Опис : Се Карактеризира со симпатична форма на школка, ѕидната кука може да додаде модерен допир во ваша�

DEN 1.00
- Јиџин Задната Врата Виси Куки, Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Јиџин Задната Врата Виси Куки, Бело

Фурино Јиџин Дома Простор За Живеење Заштеда На Складирање Организација Серија е (1) Уникатна Структура

DEN 239.84
Тежок Капут Ѕидни Куки Ретро Закачалка Двоен Столб За Капа Со Завртки Тешка Ретро Закачалка Двоен Столб Со Завртки Палто Ѕидни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тежок Капут Ѕидни Куки Ретро Закачалка Двоен Столб За Капа Со Завртки Тешка Ретро Закачалка Двоен Столб Со Завртки Палто Ѕидни

Карактеристики : Материјал : куките за Палто се направени од легура, доволно цврсти за да ги држат вашите

DEN 207.84