• Свеж
Ниуер Дами Кратки Фустани Замав Лето Плажа Сарафан Половина Ракав Мини Фустан Боемски Екипажот Вратот Камила М

Ниуер Дами Кратки Фустани Замав Лето Плажа Сарафан Половина Ракав Мини Фустан Боемски Екипажот Вратот Камила М

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Боемски Фустан,Женски Кратки Мини Фустани,Женски Летни Фустани,Женски Сарафан На Плажа,Празничен Фустан Тип На Шема : Цврсти Бои Должина На Ракавот : Половина Ракав : Бела,Зелена,Виолетова,Сина,Темно Црвена,Розова,Црна,Камила,Црвена Големина На Тули : С,М,Л,XL,2 XL,3 XLSeason : Пролет, Лето, Aut, зимски материјал : 65% Памук, 35% Полиестер Карактеристики : 1.Ткаенина : Изработена од 65% памук, 35% Полиестер, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2.Дизајн : Плисиран, Замав3.Карактеристика : Еднобоен Екипаж Вратот Половина Ракав Мини Фустан Летен Плажа Фустан, Мини Фустан Замав Фустани Лето Плажа Сарафан4.Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Фустан (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Купите!!!2. Боите Може Да бидат Малку Различни во Зависност од Поставките на Компјутерот и Мониторот.3. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам. (Целото Мерење Во См И Ве Молиме Забележете 1см=0,39 Инчи, 1 инч=2,54 См) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Еластична и Дише, Обезбедувајќи Удобност и Флексибилност за Целодневно Носење. Дизајн - Женски Летен Фустан Со Еднобоен Замав, Фустан На Плажа Бохо Руча, Сарафан За Вратот На Екипажот Со Половина Ракав, Кратки Мини Фустани Во Линија. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици Или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Ракав Секојдневен Макси Фустан Боемски Цветен В - Врат Издувам Краток
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Ракав Секојдневен Макси Фустан Боемски Цветен В - Врат Издувам Краток

Женски Три Четвртина Ракав Обичен Макси Фустан Боемски Цветни В Вратот Издувам Краток Ракав Плажа Ниво

DEN 0.67
Грианлок Дами Лабави Миди Фустани Без Ракави Чипка Против Вратот Долг Фустан Бохо Цветен Принт Летен Сарафан На Плажа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Грианлок Дами Лабави Миди Фустани Без Ракави Чипка Против Вратот Долг Фустан Бохо Цветен Принт Летен Сарафан На Плажа

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

DEN 2.67
Бебисбуле Женски Клиренс Фустанобичен Лабав Фустан За Жени, Женски Сарафан Со Ракави Со О-Врат Замавнувачки Мини Фустан Цврст
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебисбуле Женски Клиренс Фустанобичен Лабав Фустан За Жени, Женски Сарафан Со Ракави Со О-Врат Замавнувачки Мини Фустан Цврст

Обичен Лабав Фустан За Жени, Женски Сарафан Со Ракави Со ОВрат Замавнувачки Мини Фустан Цврст Фустан ка�

DEN 844.16
Подароци Жени Плус Големина Фустани Дозвола Жени Кратки Ракави Фустани Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Подароци Жени Плус Големина Фустани Дозвола Жени Кратки Ракави Фустани Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото

Женски Кратки Ракави Фустани Модни Цвеќиња Печатени Половината Сарафан Vвратот коленото должина Dress Featu

DEN 1.00
Беивеи Жени Обични Бикини Со Кратки Ракави Прикриваат Еднобојна Едноставна Сарафан Дами Чипка Шиење Боемски Мини Фустани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Беивеи Жени Обични Бикини Со Кратки Ракави Прикриваат Еднобојна Едноставна Сарафан Дами Чипка Шиење Боемски Мини Фустани

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 479.84
Расчистување И Намалување Фустан Од Розово Злато За Женски Секојдневен Ден На Независноста Печатен Џеб За Сарафан Ремен За Шпагети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Расчистување И Намалување Фустан Од Розово Злато За Женски Секојдневен Ден На Независноста Печатен Џеб За Сарафан Ремен За Шпагети

Женски Секојдневен Ден На Независноста Печатени Сарафан Џеб Шпагети Ремен Ладна Рамо Ракави Сплит Макс

DEN 703.84
Ленаго Фустани За Жени Плус Големина Летен Моден Печатен Фустан Со Пуловер Без Ракави Со Тркалезен Врат Плажа Фустан За Одмор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ленаго Фустани За Жени Плус Големина Летен Моден Печатен Фустан Со Пуловер Без Ракави Со Тркалезен Врат Плажа Фустан За Одмор

24 "Половината : 100cm / 39.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува ①Прилики бохо фустанот за �

DEN 2.67
Пуавкоер Женски Летен Моден Фустан Без Ракави Секојдневен Печатен Сарафан Елегантен Партиски Фустан Замав Долг Лабав Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пуавкоер Женски Летен Моден Фустан Без Ракави Секојдневен Печатен Сарафан Елегантен Партиски Фустан Замав Долг Лабав Фустан

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без

DEN 271.84
Хаити Женски Џебови Со Еднобојна Летна Плажа Сарафан Секојдневен Замав Полите Миди Фустан Патување Кратки Ракави Екипажот Вратот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хаити Женски Џебови Со Еднобојна Летна Плажа Сарафан Секојдневен Замав Полите Миди Фустан Патување Кратки Ракави Екипажот Вратот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Лабави Фустани, Летен Сара�

DEN 287.20
Летни Фустани За Жени Мода Женски Секојдневен Летен Лабав Печатен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Сарафани За Жени Црни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Фустани За Жени Мода Женски Секојдневен Летен Лабав Печатен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Сарафани За Жени Црни

Моден Женски Секојдневен Летен Лабав Печатен Фустан Без Ракави Со Тркалезен Врат Карактеристики : 1.It из

DEN 168.80