• Свеж
П Производител На Етикети Машина Мини Џеб Термичка Етикета Печатач сите Во Едно Бт Поврзете ЛЕПИЛО DIY Датум Весник Студија Налепница Етикетирање Машина Со Етикета

П Производител На Етикети Машина Мини Џеб Термичка Етикета Печатач сите Во Едно Бт Поврзете ЛЕПИЛО DIY Датум Весник Студија

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Карактеристики : . Мултифункционален Печатач За Етикети - мини и пренослив печатач за етикети кој може да печати разни налепници како што се принц текст, икона, рамка, слика, време, 1Д код, QR код, линија итн. Широко се користи во домашно складирање, забелешка за шминка, правење списанија, канцеларија, студија. Практично За Печатење-Поврзување преку БТ со Вашиот Телефон, компатибилен Со андроид и i OS системи. Пребарајте "Печати Мајстор" во Продавница за Апликации или Продавница за Апликации за преземање. Потоа слободно дизајнирајте и испечатете ја вашата налепница во секое време. Широко Користен-Погоден За ширина на хартија од 12мм и должина на етикетата 6/12/14/15мм, слободно печатете големи и мали етикети како што сакате. Печатењето етикети е послободно, одличен помошник за вашиот живот. Заштедете Повеќе Пари-надградената нова верзија на машината за етикетирање може да користи приклучок Од Типот Ц или да користи 4 ааа батерии. Сега можете да печатите насекаде. Одлични Перформанси-резолуција ЗА печатење 203 DPI, низок шум за печатење, на печатачот не му треба кертриџ со мастило при употреба, ниски трошоци за работа. Деликатна и Пренослива-околу 98гр тежина, изработена од материјали ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, може да се стави во вашиот џеб или торба, лесно да се земе насекаде. Најдобар подарок за студенти, канцелариски работници, пријатели, семејство. Спецификација : . Модел : П30. Боја : Бела. Големина на производот : 82 х 82 х 32мм/3.2 х 3.2 х 1.2 инчи. Метод На Печатење : Термичко Печатење. Резолуција за печатење : 203dpi. Брзина на печатење : 15-20мм/с. Големина На Етикетата : 6/12/14/15мм. Ширина На Печатење : 12мм/0,47 ИНЧИ. ДРП1222 - 260 Етикета Ролна : 12 х 22мм, 260 парчиња/ролна. DCLX1506 Етикета Ролна : Розова, 15mm x 6 M. DCP1450 - 130a4 Етикета Ролна : 14 x 50mm, 130pcs/ролна. Dcp1430-210tt Етикета Ролна : Транспарентност, 14 x 30mm, 210pcs/ролна. DCP1430 - 210 Етикета Ролна : 14x30mm, 210pcs/ролна. Животен Век На Главата за печатење : 50 километри. Интерфејс : БТ4.2. Напојување : Тип-Ц / Батерија. Капацитет на батеријата : 4 x aaa батерија (не е вклучена). Влезна моќност : 5 V 2 A. N. W : 98g. Големина На Пакетот : 131 x 106.5 x 55.5 mm/5.5 x 4.4 x 2.1 во. Тежина на пакетот : 310гр/10,9 мл. Пакување Листа : . 1 х Термички Печатач. 5 х Термичка Етикета ролна. 1 x USB Кабел. Мултифункционален Печатач За Етикети - мини и пренослив печатач за етикети кој може да печати разни налепници како што се принц текст, икона, рамка, слика, време, 1Д код, QR код, линија итн. Широко се користи во домашно складирање, забелешка за шминка, правење списанија, канцеларија, студија. Практично За Печатење-Поврзување преку БТ со Вашиот Телефон, компатибилен Со андроид и i OS системи. Пребарајте "Печати Мајстор" во Продавница за Апликации или Продавница за Апликации за преземање. Потоа слободно дизајнирајте и испечатете ја вашата налепница во секое време. Широко У.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сопствена Виножито Модели Дизајн Квадратни Стаклени Фиоки Рачки Копчиња Повлекува Со Завртки За Кујна Кабинет Бања Кабинет Шминка

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

DEN 1.67
Век Удобност Изберете??????? Ecm Вентилатор Серпентина Мотор, Капка Во Или Доградба За Psc, Засенчени Пол И Ptac, Hp, Вртежи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Век Удобност Изберете??????? Ecm Вентилатор Серпентина Мотор, Капка Во Или Доградба За Psc, Засенчени Пол И Ptac, Hp, Вртежи

Новиот Мотор За Избор На удобност на векот е Мотор За Замена На Серпентина со висока ефикасност, БЕЗ чет�

DEN 2.33
Hot6sl Шорцеви За Мажи, Висок Половината Лабава Завој Панталони Памук Потресени Измиени Стил МОРНАРИЦА XL Амазон Магацин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hot6sl Шорцеви За Мажи, Висок Половината Лабава Завој Панталони Памук Потресени Измиени Стил МОРНАРИЦА XL Амазон Магацин

дуксери дуксери од екипажот за женски дуксери од екипажот графички дуксери од екипажот grетски трендовс

DEN 76.64
Какина с бикини Костими За Капење За Жени Дозвола Женски Плус Големина Стилски Сплит Костим За Капење Секојдневен Тенок Костим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Какина с бикини Костими За Капење За Жени Дозвола Женски Плус Големина Стилски Сплит Костим За Капење Секојдневен Тенок Костим

Женски Голем Стилски Сплит Костим За Капење Моден Тенок Костим За Капењекарактеристики : Женските Кост�

DEN 687.84
Уфле V60G Антигва Волан-Сива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уфле V60G Антигва Волан-Сива

Направено со термопластичен антишок материјал Карактеристики стандард 3 / 4 " конус Ве молиме потврдете �

DEN 985.44
Четка за чистење За Прозорски Патеки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Четка за чистење За Прозорски Патеки

Convenient практично Чистење : нашата четка за чистење пукнатини лесно се справува со нечистотијата и нечист

DEN 3.33
Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 483.52
Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење

широки женски комбинезони, задолжителен комбинезон за секоја модна жена или девојка,задолжителен прег�

DEN 199.52
Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс

Нашите Семиња се 100% негмо и 100% Чисти кои се спакувани во густо и водоотпорно пакување за да избегнете ош�

DEN 186.40
Божиќ Снег Глобус Фенер Томас Воз Трактор Дедо Мраз Испорачува Подароци Вода Фенер Занаети За Божиќ Дома Декорација Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Снег Глобус Фенер Томас Воз Трактор Дедо Мраз Испорачува Подароци Вода Фенер Занаети За Божиќ Дома Декорација Подарок

Карактеристики : Божиќен Украс : гроздобер вагон со елен, деца и дедо Мраз што се возат на прекрасен блес�

DEN 463.84