• Свеж
Каролини Богатства SS4565DS Бул Териер Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4565DS Бул Териер Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Каролини Богатства SS4565 DS1216 Бул Териер Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични бул териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Бонбони Трска Божиќ. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цимери Злато Точка Кора & Стап Позадина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цимери Злато Точка Кора & Стап Позадина

Без напор убава, модернизирајте го вашиот простор Со Кора Од Златни Точки и Залепете Ја Позадината Од Ци

DEN 1.00
Фп-џокер ѕидна Уметност на чеунг
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фп-џокер ѕидна Уметност на чеунг

Карактеристики Прикачени Висечки Куки МатеријалДрво Тип на уметностЏокерШКУ : CNGR908 W000669492 Карактеристи�

DEN 3.33