• Свеж
17-Cp0700d Домашен Деловен Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, Wifi, Win Pro) Со Атлас Ранец

17-Cp0700d Домашен Деловен Лаптоп, AMD Radeon, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD, Wifi, Win Pro) Со Атлас Ранец

Buyers rating:
DEN 9488.00

Од стоката

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Форма/Стил : Стандарден Процесор : 4-Ти Генерал AMD Ryzen 5 5500 U 2.10 GHz Процесор (до 4 GHz, 8mb Кеш, 6-Јадра, 12-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : AMD Radeon Интегрирана Графика, Складирање : 1tb PCIe SSD (Солидна Состојба Диск)Оперативен Систем : Windows 10 Pro-64display : 17.3 Во Целосна Hd (1920x1080) 60hz 16 : 9 ips Дисплеј Поврзување : 802.11 ac WIFI, Bluetooth 5.1, Порти/Слотови : , 2 USB 3.1 GEN2, 1 Hdmi, usb 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички диск, слушалки/микрофон комбо Jackinput/Излез : 720p hd ВЕБ Камера, Сребро, Батерија : 45w напојување, 3-ЌЕЛИЈА 41 Whr Батеријадруги КАРАКТЕРИСТИКИ, БОЈА : природна Сребрена Тежина : 4.6 lbproduct димензии (Wxlxh) : 1 Година Производител Гаранција Од Michaelelectronics2 (Професионално надградена Од Michaelelectronics2) АТЛАС ЛАПТОП РАНЕЦ Модел : Атласмодел Број : Bp340water Отпорни Трајни Анти rfidpolyester Поместена Внатрешни ЗАТВОРАЊЕ ПАТЕНТ AMD ryzen 5 5500u 6-Јадро Процесор. АМД Радеон графика. 1ТБ PCIe NVMe SSD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 Во Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Виндоус 10 Про 64бит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елитебук Г8, 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елитебук Г8, 14

Елитни тетратки за деловни преносни компјутери со управливост, безбедност и издржливост Лаптопите кои

DEN 1.33
15т Домашен И Деловен Лаптоп Со Центар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

15т Домашен И Деловен Лаптоп Со Центар

Gratpricetech продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перформансите на

DEN 12784.00
Г-15.6 - Јадро И 6006У-МК РАМ-ГБ ХДД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Г-15.6 - Јадро И 6006У-МК РАМ-ГБ ХДД

Core i3 6006 U / 2 GHz Win 10 Pro 64битна 4 GB RAM 500 GB HDD DVD Super Multi 15.6" TN 1366 x 768 (HD) HD Графика 520 WiFi Bluetooth темно сребро од пеп

DEN 2.33