• Свеж
Навистина Мек Облак Пуфер Сива Близнак Близнак XL Утешител Во Собата

Навистина Мек Облак Пуфер Сива Близнак Близнак XL Утешител Во Собата

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Доживејте го лесното и воздушно чувство на облак, комбинирајќи ја изолираната удобност на пуфер јакна со Нашиот Утешител За Пуфер Во Облак Поставен Од Навистина Мек. Ткаенината од микрофибер е исклучително мека и зашиена со нежна техника на бакнување за да понуди мансарда и интриги на ткаенината со цврста боја. Луксузно преполнето, во утешителот се додава полиестерско полнење од 300 грама на метар квадратен за да се обезбеди чувство слично на облак и да се заврши надуениот дизајн. Измамите (s) имаат цврсто лице со прирабница од 2 инчи што го враќа фокусот на овој неверојатен утешител. Овој комплет за утешител е достапен во различни суптилни и трендовски бои, бела, сива, беж и зелена. Ткаенината е плисиран 100% микрофибер со 90 ГСМ. Исполнет со 100% полиестер и тежина на полнење од 300 ГСМ. Оваа ставка може да се пере во машина, но задолжително користете машини со соодветна големина за да избегнете вишок абење на предметите. Оваа ставка е произведена и увезена од Кина. Комплетот вклучува : еден утешител широк 68 инчи на 90 инчи долг со еден стандарден измамник широк 26 инчи на 20 инчи висок. Вклучува : еден утешител широк 68 инчи на 90 инчи долг со еден стандарден измамник широк 26 инчи на 20 инчи висок. Ткаенината е плисиран 100% микрофибер со 90 ГСМ. Исполнет со 100% полиестер и тежина на полнење од 300 ГСМ. Оваа ставка може да се пере во машина, но задолжително користете машини со соодветна големина за да избегнете вишок абење на предметите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Комплет Кармела И Утешител, Кралица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комплет Кармела И Утешител, Кралица

Без напор додадете свежа мода во вашата спална соба со Комплетот За Утешител Од 7 Парчиња Кармела Вајт...

DEN 1.67
Впечатоци Фонда Класичен Сите Сезонски Микрофибер Полиестер Реверзибилен Шарени Надолу Алтернативен Утешител
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Впечатоци Фонда Класичен Сите Сезонски Микрофибер Полиестер Реверзибилен Шарени Надолу Алтернативен Утешител

Имајте слатки соништа Со Реверзибилна Алтернативна Удобност Со Пруги Фонда Во Текот На Целата Сезона...

DEN 1.67
Постелнина Со Американско Знаме Сет Со Големина На Кралица Жолт Утешител На Сончоглед Поставете Ретро Американски ЛЕНТИ Ватенка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Постелнина Со Американско Знаме Сет Со Големина На Кралица Жолт Утешител На Сончоглед Поставете Ретро Американски ЛЕНТИ Ватенка

Опис На Производот Зошто го избирате ГДАК?ГДАКЕ е бренд во домашна мода со 10 години професионално работ�

DEN 3.00
Колекција Чезмои Вин 3-Парче Саќе Двострано Шерпа Утешител Постави Кралица, Реверзибилна Сива Бела Шерпа Постелнина Постави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Чезмои Вин 3-Парче Саќе Двострано Шерпа Утешител Постави Кралица, Реверзибилна Сива Бела Шерпа Постелнина Постави

Гушкајте се во облак на мекост со овој двостран ватиран саќе шерпа реверзибилен утешител поставен од Ко

DEN 0.67
Навистина Мек Секојдневен Плисиран Кадифен Утешител Поставува Црвен Комплетен Комплет За Утешител На Кралицата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навистина Мек Секојдневен Плисиран Кадифен Утешител Поставува Црвен Комплетен Комплет За Утешител На Кралицата

Од лидерот во кадифена постелнина, овој нов пресврт на кадифен постелнина во плисирани комплети за утеш

DEN 1.33
Современи Нишки Реверзибилно Руменило И Бело Во Текот На Целата Сезона Алтернативен Утешител На Креветот, Крал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Современи Нишки Реверзибилно Руменило И Бело Во Текот На Целата Сезона Алтернативен Утешител На Креветот, Крал

Сакате едноставен начин да го обновите декорот на вашата спална соба Текстилот На Брегот На Пацификот А

DEN 2.33