• Свеж
Континентал Викингконтакт Зима 215 45Р 91ТХЛ Патничка Гума

Континентал Викингконтакт Зима 215 45Р 91ТХЛ Патничка Гума

Buyers rating:
DEN 924.80

Од стоката

Континентален Викингконтакт 7 215/45Р17 91Т Xloverviewконтакт на Викингот на Континентал 7 е насочена зимска гума што им овозможува на возачите да ја преземат контролата врз зимата. Оптималната рамнотежа на флексибилност и вкочанетост обезбедува влечење на лизгави патишта и подолг век на траење. Нордиското соединение на шарите овозможува врвен стисок во влажно време. Адитивот за масло од репка ја одржува гумата флексибилна во екстремни студени услови за доследно држење. Дизајнот на моделот го намалува ризикот од хидропланирање на влажни, кашести патишта со ефикасно отстранување на водата. Напредното поврзување со зафат И 3д шипките обезбедуваат моќно влечење и сопирање на патиштата покриени со мраз и снег. Големина : 215/45Р17. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2014-16 Хјундаи Елантра Спорт 2013 Хјундаи Елантра Ограничена 2010 Киа Форте СХ 2008 Хјундаи Елантра ГЛС Спорт 2012-13 Киа ФОРТЕ СХ Луксуз 2010-12 Хјундаи Елантра Туринг СЕ 2012-14 Хјундаи Велостер База 2015-17 Хјундаи елантра гт глс 2009 Хјундаи Елантра Туринг 2013-14 Хјундаи Елантра Гт Се 2011 Киа Форте Екс 2015-16 Хјундаи Велостер Се 2017 Хјундаи Велостер Вредност Издание 2014-18 киа Форте 5 екс 2002 Нисан Сентра Се-Р Спек В 2010-11 Киа Форте куп сх 2012-13 Киа Форте Куп Сх Луксузни 2014-15 Киа Форте Куп Екс 2019-21 Хјундаи Велостер База 2013-14 Хјундаи Елантра Купе Се 1996-99 Бмв М3 База 1995 бмв м3 лесен И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прес ПСАС 245 45Р 99В Цела Сезона Ултра Високи Перформанси 420ААА Гуми Мхп Одговара: 2014-Мерцедес-бенц е 4матик, Форд Мустангот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прес ПСАС 245 45Р 99В Цела Сезона Ултра Високи Перформанси 420ААА Гуми Мхп Одговара: 2014-Мерцедес-бенц е 4матик, Форд Мустангот

Гума за сите сезони со ултра Високи Перформанси наменета за возачи кои бараат спортско ракување со влеч

DEN 1279.52
Јокохама Страствен Вознесе ГТ Цела Сезона 245 45Р 99В ХЛ Патничка Гума Одговара: Мерцедес-Бенц Е Блутек, 2015-Мерцедес-бенц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јокохама Страствен Вознесе ГТ Цела Сезона 245 45Р 99В ХЛ Патничка Гума Одговара: Мерцедес-Бенц Е Блутек, 2015-Мерцедес-бенц

Јокохама Страствен Се Искачи ГТ 245 / 45Р17 99 V Xloverview Страствен Искачи ГТ Од Јокохама е гума за сите сезони ко

DEN 2175.84