• Свеж
Мајчинство Безжична Памучна Мешавина Градник За Нега--ДО 44ДДД

Мајчинство Безжична Памучна Мешавина Градник За Нега--ДО 44ДДД

Buyers rating:
DEN 383.84

Од стоката

Памучната мешавина безжичен градник за нега Од П-Т Интими ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Абсорбента и дише, ќе бидете суви во лето и топли во зима. Затворачот со една рака заедно со внатрешна прашка ќе ви овозможи лесно и самодоверба да доите. Прилагодливите ремени за рамо ќе ви ја дадат потребната поддршка. Малку пошироката лента ќе лежи мазно на вашето тело, давајќи ви ја удобноста што ја посакувате. Мек и растеглив памук со часови опуштено носење. Безжична удобност. Прилагодливи ремени за грб . Поширок бенд за нежно носење. Затворачот со една рака ја олеснува медицинската сестра. Кука и затворање на очите за прилагодување на вашето постојано менување на телото. Ткаенина : 92% Памук, 8% Спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Плејте Медицински Сестри Беспрекорен Безжичен Градник Со Обликување Чаши Од Пена Класичен Тексас Хедер ХС Женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плејте Медицински Сестри Беспрекорен Безжичен Градник Со Обликување Чаши Од Пена Класичен Тексас Хедер ХС Женски

Градниците за нега на Playtex нудат соодветна флексибилност, удобност и поддршка што ја посакувате за врем�

DEN 399.84