• Свеж
Да4сите 10лб Винил Обложен Пвц Котлебел Со Гумена Основа, Паун Сино, Сингл

Да4сите 10лб Винил Обложен Пвц Котлебел Со Гумена Основа, Паун Сино, Сингл

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

ЗАМАВНЕТЕ ЈА БОЛКАТА СО ДА4СИТЕ КОТЛЕБЕЛ-АЈДЕ ДА ЗАМАВНЕМЕ СО ПОГОЛЕМА МОЌ И ЕНЕРГИЈА : . Висококвалитетен Цврст Котлебел Од Леано Железо : Изграден да трае без абење-изграден од цврсто леано железо без завари, слаби точки или шевови.Одлично за обука во затворен Простор Благодарение На специјалниот процес, површината излегува мазна со заоблени агли за пријатно искуство. УДОБНА РАЧКА : Широката И мазна рачка создава чувство на удобност додека вежбате со овие котлети; просторот за ракување е доволно широк за двете раце лесно да се облечат без оглед на големината на раката што се. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : нашите котлебели за обука за сила нудат голема големина на прозорецот што ви овозможува да се фатите на различни начини за да приспособите различни движења; Ова во голема мера поддржува вежби за котлебел со една рака, како што се замавнување со една рака, предно сквотирање, притискање, грабнување. ДОДАДЕНА ГУМЕНА ОСНОВА : гумената подлога вградена во дното на цврсто леано железо котлебел обезбедува рамна цврста основа за вашите сесии за физички тренинзи; помага да се заштити подот секој пат кога ќе го спуштите, особено со неочекувана сила за време на тренингот. ЕЛЕГАНТЕН ПВЦ КАПАК : комплетот котлебел обложен Со Винил го прави попривлечен и формира енергичен изглед за вашата домашна теретана; Покрај тоа, капакот подобро ги штити овие производи, исто така бојата кодирана со големина отпечатена може да помогне брзо препознавање на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цврсто Железо Котлебелс Винил Обложени Котлебелс Вежба Котлебел, Опрема За Вежбање Опрема За Вежбање Со Тегови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цврсто Железо Котлебелс Винил Обложени Котлебелс Вежба Котлебел, Опрема За Вежбање Опрема За Вежбање Со Тегови

Цврсто Железо Котлебелс Винил Обложени Котлебелс Вежба Котлебел, Опрема За Вежбање Опрема За Вежбање О�

DEN 2.67
ТОН ФИТНЕС КАПА Мрена Винил Котлебел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ТОН ФИТНЕС КАПА Мрена Винил Котлебел

Тонот фитнес винил котлебел е исклучително разноврсна опрема за вежбање Додавањето во вашата фитнес ру

DEN 1.67
Мрена Мека Котлебел, Сива, Фунти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мрена Мека Котлебел, Сива, Фунти

Мекиот Котлебел СО КАПА со МРЕНА е вежбање со котлебели волја и конкретно, јадрото Тренинзите Со Котлеб�

DEN 399.84
Шампион 40лб Котлебел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шампион 40лб Котлебел

Карактеристики скетлбелкетлебел комбинирајте тренинг за сила, мускулна координација и аеробни вежби с

DEN 319.52