• Свеж
Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан

Buyers rating:
DEN 312.00

Од стоката

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви даваат пријатно искуство. Оставете го овој фустан за суспензија на тексас да биде среќен во вашата летна гардероба, покажувајќи поубаво од вас. Обликот на целокупниот фустан е секојдневен, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително мек фустан, совршено се вклопува. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) - Girth на половината - hip girth - вкупна должина1x - - 37 45 1/4 18 1/42 X 40 1/8 - 48 3/8 - - 18 7/83x 43 3/4 - - 52 - 19 1/24 X - - 47 1/4 55 1/2 20 1/8 повеќе стилови , Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина класичен тексас прилагодлив каиш за суспензија фустан 68% памук 30% полиестер 2% спандекс. Увезени. Странични џебови. Вкрстено назад. Целокупниот фустан. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фустан Женски Свадбен Гостин Плус Големина Чадени Нивоа Течни Долги Миди Сарафани За Жени Обична Плажа Цветна Чипка В - Врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустан Женски Свадбен Гостин Плус Големина Чадени Нивоа Течни Долги Миди Сарафани За Жени Обична Плажа Цветна Чипка В - Врат

Прилики : Овие шик И стилски Цветни Чипка Плус Големина Сарафани се од суштинско значење облека за повеќ

DEN 1.00
Женски Цветен Принт Макси Фустани Секојдневен Плисиран Камизол Еластичен-Фустан За Сонце На Вратот Плажа Лесен Замав Мини Фустани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Цветен Принт Макси Фустани Секојдневен Плисиран Камизол Еластичен-Фустан За Сонце На Вратот Плажа Лесен Замав Мини Фустани

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 447.84
Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини

Дамски фустан од туника изработен од Полиестер, отпорност на абење, не е лесен за деформација, не изблед�

DEN 239.84
Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан

* Сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40 Белешка За големина : Достапно ВО S,M,L,XL, XXL Прилики : Соврше

DEN 255.84
Секси Печатени Возбуда Женски Мини Фустан Слаби Здив Ракав Чипка До Плисирани Полите Фустан Женски Летни Дама Партија Клуб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Секси Печатени Возбуда Женски Мини Фустан Слаби Здив Ракав Чипка До Плисирани Полите Фустан Женски Летни Дама Партија Клуб

Секси Печатена Возбуда Женски Мини Фустан Слаб Надуен Ракав Фустан Со Плисиран Полите Женски 2022 Летна Д

DEN 1.33
Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење

: Средна Биста : 110см / 43 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода.37" фустан / женски фуста�

DEN 367.84
Фробукио Женски Летен Секојдневен Фустан Еднобоен Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Фустан За Сончање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фробукио Женски Летен Секојдневен Фустан Еднобоен Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Фустан За Сончање

Женски Летен Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Моден Фуст

DEN 1.33