• Свеж
Време и време на женското цветно слоевито парче

Време и време на женското цветно слоевито парче

Buyers rating:
DEN 256.00

Од стоката

Време и вистинско дами возрасни цветни кимоно. Од викенд бранч со пријателите до еден ден во канцеларијата до секојдневен датум ноќ, ова цветно кимоно од време и TRU ќе биде ваш избор на гардероба за различни прилики. Проточната силуета на овој стил создава удобно вклопување во текот на денот. Отворениот дизајн на предниот дел и суптилните детали го олеснуваат вклучувањето на различни врвови и дното за разноврсно абење. Ставете ја вашата игра во стилот на екранот со овој додаток што мора да го имате. Време и вир дами Кимоно. Цветна шема. Големина голема/екстра голема. Врвен стил на облека : Кимоно. Ракави : Кимоно. Тежина на облека : лесна. ФИТ : Опуштено. Потекло : Увезен. Направено во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сузани Женски Лесен Врат Газа Ладно Време Дами Шамија И Шапка За Грав Поставени Топол Врат Шамија Руно Наредени Модни Шалови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сузани Женски Лесен Врат Газа Ладно Време Дами Шамија И Шапка За Грав Поставени Топол Врат Шамија Руно Наредени Модни Шалови

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинак�

DEN 207.52