• Свеж
Лента за време на празник, светло црвена и зелена ткаена лента, 1,5 45 '

Лента за време на празник, светло црвена и зелена ткаена лента, 1,5 45 '

Buyers rating:
DEN 287.84

Од стоката

Светло -црвена и зелена плетена лента со светло и зелена лента е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна декоративна лента има шармантна зелена, црвена, бела и светло зелена лента и завршени црвени рабови за посебен допир. Лентата мери ширина 1,5 инчи долга 45 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да го користите празникот со светло црвена и зелена плетена лента, вашиот дом и подароци ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона. Лента за време на одмор, светло црвена и зелена ткаена лента, 1,5 "x 45 ' : Декоративна лента со шармантна зелена, црвена, бела и светло зелена лента и завршена црвена рабови. Дава празнична завршница на завиткани подароци. Додава посебен допир на вашето украсување или занаетчиство. Разновидната лента може да се обликува во лакови за украсување на венци или подароци или да се користи како вртење на дрво. Драпете околу едно дрво или на мантија или ветер преку дисплеј за таблети. За затворен употреба. Само лента мери 1,5 " x 45 '.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Божиќна Лента 5. Дворови Симпатична Божиќна ШЕМА САМОСТОЈНА Лента За Божиќна Забава Подарок Пакување Лак Занает
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќна Лента 5. Дворови Симпатична Божиќна ШЕМА САМОСТОЈНА Лента За Божиќна Забава Подарок Пакување Лак Занает

Божиќна Лента 5,4 Јарди Симпатична Божиќна Шема САМОСТОЈНА Лента ЗА Божиќна Забава Подарок За Пакување Л

DEN 1.33
Работ Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка Лента За Подарок Завиткување ЗА САМОСТОЈНА Шиење Занает Црна-Ц1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Работ Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка Лента За Подарок Завиткување ЗА САМОСТОЈНА Шиење Занает Црна-Ц1

Раб Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка лента За Подарок Завиткување ЗА САМ Занает Шиење ЦрнаC1специ�

DEN 223.84