• Свеж
Титаниум Црна ти -ти со полиран бенд со дијамантски раб

Титаниум Црна ти -ти со полиран бенд со дијамантски раб

Buyers rating:
DEN 14879.68

Од стоката

Заврши : Polired Stone Type_1 : Diamond Band Width : 6 mmstone тежина_1 : 0.030 CTW (вкупна тежина) Материјал : Основно : Titanium Engrawable : Yes Product Type : Jewelryjewelry Тип на рингс од единица : секој материјал : примарна - боја : боја : боја : Greyring Type : Type Bandsedge : : Природен титаниум црн ти со дијамант 6мм полиран раб полирана лента.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Титаниум Полиран Текстура Прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Полиран Текстура Прстен

Сигурно ќе се негува засекогаш, овој впечатлив свадбен бенд е изработен од титаниум Со брилијантни текс

DEN 687.68