• Свеж
Мешани Задоволства

Мешани Задоволства

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Толку многу начини да уживате ВО еден® Кондоми. За бескрајна интимност, додадете малку вкус - и текстура-СО пакети со разновидни кондоми one® мешани Задоволства. СИТЕ ЕДЕН Кондоми се без глутен, пријателски за веганите, не-гмо, без парабени и направени од природен гумен латекс. Еден Кондоми функција Sensatex® ултра мека латекс формула која се движи со вашето тело за дополнителна удобност. Подмачкан со премиум силиконски лубрикант. Тројно тестирано за безбедност и сигурност. Резервоар совет за дополнителна заштита. Обвивките имаат стотици шарени и уникатни дизајни на обвивки со тркалезни кондоми. Толку многу начини да уживате ВО еден® Кондоми. За бескрајна интимност, додадете малку вкус - и текстура-СО пакети со разновидни кондоми one® мешани Задоволства. Без глутен, пријателски за веганите, не-гмо, без парабени и направен од природен гумен латекс. Функција Sensatex® ултра мека латекс формула која се движи со вашето тело за дополнителна удобност. Подмачкан со премиум силиконски лубрикант. Тројно тестирано за безбедност и сигурност. Мешаните Задоволства 12-пакетот ги вклучува овие стилови на кондоми : Супер Чувствителен que (50% повеќе подмачкување), блескави Задоволства (сјај во темни кондоми), super Studs ® (текстура), tattoo Touch® (ребрести), Allowrwaves que (кондоми со вкус), Vanish® Hyperthin®, Задоволство плус® (зголемено задоволство) и Екстремни Ребра (ребрести). Плус премиум силиконски one® Move® 3ml лубрикант пакети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.