• Свеж
Рачно изработен модерен стил 5 '8' стапала Правоаголна волна област - памук доцна поддржувач - затворен килим, слонова коска

Рачно изработен модерен стил 5 '8' стапала Правоаголна волна област - памук доцна поддржувач - затворен килим, слонова коска

Buyers rating:
DEN 4448.00

Од стоката

Рачно изработено (рачно зафатено) 100% килим за волна од волна со памук и природна поддршка од латекс. Само за затворено употреба. Се препорачува рампа за килими и професионално чистење. Упатство за корисници- Избегнувајте продолжена влага. Вакуумот редовно и/или тресете за да се отстрани прашината. Не повлекувајте никакви лабави нишки. Користете ножици за едноставно да ги исечете краевите. Истурите на размачкани веднаш со бела крпа. Суровите хемикалии можат да го оштетат или избледат килимот. Користете заштитници на килими под тежок мебел. Оригинален 100% волна куп. Памук/природна поддршка од латекс. Материјал : Волна. Големина : 5 'x 8' правоаголник. Направено во Индија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.