• Свеж
Без граници јуниори чипка танга гаќичка

Без граници јуниори чипка танга гаќичка

Buyers rating:
DEN 279.52

Од стоката

Надградете ја вашата интимска колекција со оваа мека цветна чипка од тантела од без граници. Заглавената чипка ја украсува лентата за половината и истегната ткаенина се движи со вас. Направено со спандекс за светло истегнување и наредени со памучен густ. Рамните еластични споеви не значат никакво влечење или врзување. Овие шипки на чипка се мијат машини за лесна грижа и доаѓаат во најразлични бои. Исклучиво за. Материјал : тело : 90% модал; 10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Минимално. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : цветна чипка; низок појас на половината; исклучиво на.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ројалов Плус Големина За Жени Абсорбента Водоотпорна Течност Без Траги Триаголни Физиолошки Гаќички Со Низок Струк 3 ПАРЧИЊА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ројалов Плус Големина За Жени Абсорбента Водоотпорна Течност Без Траги Триаголни Физиолошки Гаќички Со Низок Струк 3 ПАРЧИЊА

Големина : XS ЕУ : 36 Половината : 5660cm / 22.0523.62" Колк : 8185cm / 31.8933.46" Должина : 21cm / 8.27"Големина : S ЕУ : 38 Половината :

DEN 1.33
Кајануо Долна Облека За Жени Назад На Училиште Одобрување Женска Секси Долна Облека Гаќи Со Низок Пораст Свиленкаста Удобна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Долна Облека За Жени Назад На Училиште Одобрување Женска Секси Долна Облека Гаќи Со Низок Пораст Свиленкаста Удобна

Женска Секси Долна Облека Гаќи Со Низок Пораст Свиленкаста Удобна Тантела Со Навој тело Танга информац�

DEN 3.00
Фетерна Женска Долна Облека Со Висока Еластичност, Мек Памук Гаќи Со Цврста Боја Што Дишат Со Висок Струк За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фетерна Женска Долна Облека Со Висока Еластичност, Мек Памук Гаќи Со Цврста Боја Што Дишат Со Висок Струк За Жени

4 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Со Висока Еластичност, Мек Памук Гаќи Со Цврста Боја За Дишење Со Висок Стр

DEN 339.84
Женски Шорцеви За Момчиња Долна Облека Обликување Со Висок Струк Плус Големина Цврсти Меки Гаќички За Дишење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Шорцеви За Момчиња Долна Облека Обликување Со Висок Струк Плус Големина Цврсти Меки Гаќички За Дишење

Големина : XS / S Половината : 5065cm / 19.6925.59" Тежина : 4050 KGSize : M / L Половината : 6585cm / 25.5933.46" Тежина : 5060 KGSize : XL / XXL П�

DEN 415.84
Жени Удобни Гаќички Чипка Долна Облека За Жени Памучни Бикини Гаќи Меки Хипстерски Гаќички Дами Истегнување Гаќи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жени Удобни Гаќички Чипка Долна Облека За Жени Памучни Бикини Гаќи Меки Хипстерски Гаќички Дами Истегнување Гаќи

Големина : С Половината : 6070см / 23,6227,56" Должина : 13,5 см / 5,31" Големина : М Половината : 6676см / 25,9829,92" Должина : 15

DEN 302.24