• Свеж
Домашни колекции за задржување на вода во затворен простор на отворено, 24 36

Домашни колекции за задржување на вода во затворен простор на отворено, 24 36

Buyers rating:
DEN 527.84

Од стоката

Овој метеж за стружење е направен со полипропилен и трошка гума. Нечистотијата, кал и вода пред да стигнат до вашиот тепих. Престанете со кучињата, мачките и миленичињата од внесување нечистотија во вашиот дом. Ставете ја вашата душек во влезот и спречете ги децата да не внесат нечистотија во вашиот дом. Едноставно тресете, четкајте или вакуум за лесно чистење. Користете затворено или на отворено - безбедно тврдо дрво, мермер, плочка, ламинат, тепих, винил, бетон, табли за палуби. Зафаќа и држи вода - држи вода. Залепениот дизајн и полипропиленската граница чуваат вода и остатоци на душекот, не на подот . Премиум конструкција 3/8 -инчи висока . трајна и едноставна за чистење - тресење или вакуум за да се отстрани лабавата нечистотија, цревото чисто и да се исуши линијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слики, Западна Вирџинија природа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики, Западна Вирџинија природа

Обвитка од платно, гел обложено кој било дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршен�

DEN 623.84
Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33
Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88