• Свеж
LED 5-вати меки бели чисти декоративни светилки, 4pk

LED 5-вати меки бели чисти декоративни светилки, 4pk

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Мекото бело бело LED LED 60-вати замена чиста деко-сијалица за деко нуди извонредна енергетска ефикасност, долготрајни перформанси и правилно осветленост, сите во еден пакет. Тој е затемнет и го осветлува вашиот дом со топла, мека бела светлина. Користете ја оваа декоративна сијалица LED Candelabra-Base во затворени лустери, лушпи и тела каде што е видлива сијалицата. Благодарение на неговиот естетски дизајн, мекото бело ЛЕР ЛЕР 60-вати замена чиста деко-сијалица ја комплиментира вашата тела и додава декоративен допир дури и кога светлината е исклучена. Кога ќе се вклучи, неговиот долг живот и мала употреба на енергија ќе ви помогнат да заштедите пари на енергија. Замена од 60 вати со употреба на само 5 вати (500 лумени). Оценето на последните 13 години врз основа на 3 часа на ден употреба. Заштедува 90 долари на трошоците за енергија по сијалица наспроти инсандсент од 60 вати во текот на животот на сијалицата. Затемнето и работи со повеќето затемнети прекинувачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

LED сијалица со одлична вредност, 18W T8 T Grow Larm за замена на светлината g база, немоќна, растителна светлина ,, 1-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LED сијалица со одлична вредност, 18W T8 T Grow Larm за замена на светлината g база, немоќна, растителна светлина ,, 1-пакет

Не ги чувајте вашите растенија во темница; Осветлете ги нивните животи со голема вредност LED 48 инчи раст�

DEN 319.20
ЛЕР 4.5 W Тавански Вентилатор Сијалица 1pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ЛЕР 4.5 W Тавански Вентилатор Сијалица 1pk

Ге?s Мека Бела LED 25Вати Замена Јасно деко сијалица нуди извонредна енергетска ефикасност, долготрајни пе

DEN 147.84
Вир Вистински ОЕМ Wpw Опсег Сијалица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вир Вистински ОЕМ Wpw Опсег Сијалица

СИЈАЛИЦАТА WPW10169757 е вистински ВИР ОЕМ (Производител На Оригинална Опрема) дел дизајниран и дизајниран з�

DEN 1.67