• Свеж
Колекцијата Стиглиц Винил во Барнвуд - 7 48

Колекцијата Стиглиц Винил во Барнвуд - 7 48

Buyers rating:
DEN 2431.68

Од стоката

Колекцијата Стиглиц : 3мм x 18 "x 18 " мазна чеша и камен изгледаат луксузна винилна штица со слој за абење од 12 милји и без восок алуминиум-оксид. Ниско одржување. Погледот и чувството : Стилски чеша и камен изглед визуелни. Исчезност : 12 милји слој за абење погоден за многу апликации. : 7 "Должина Производ : 48 " Дебелина : 3 "слој за абење на дебелина : 0,3мм Поддржано прицврстена : Поддршка Не е прикачен сјај Ниво на сјај : Тип на јадро со низок сјај : ПВЦ Тип на инсталација : Лепак за станбена гаранција : 20 години комерцијална гаранција : Комерцијална гаранција : 20 години Комерцијална гаранција : 10 години дебелина од 3 мм . Нема восок алуминиум-оксид завршување за максимална издржливост и ниско одржување . Стилски чеша и камен изглед визуелни . 12 милји за важење погодни за многу апликации . 10-годишна комерцијална гаранција . Директно инсталирање на лепак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

EasyFashion 12 12 дрвени плочки од дрвени подови дрвени поплочувачи затворени и отворени за внатрешен двор градина, од 27, кафеава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

EasyFashion 12 12 дрвени плочки од дрвени подови дрвени поплочувачи затворени и отворени за внатрешен двор градина, од 27, кафеава

Нашите дрвени павери за внатрешен двор се изработени од 100% цврсто дрво Пластичната основа за блокирање

DEN 0.33
Nast премиум колекција винил во Амарило -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Nast премиум колекција винил во Амарило -

Колекцијата Nast Premium е креирана за да импресионира и обезбедува широк спектар на стилски бои и нијанси со

DEN 1.67
Vivace 9 18 мат порцеланска плочка во фосил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Vivace 9 18 мат порцеланска плочка во фосил

Додадете гроздобер инспирирано чувство во вашиот простор со колекцијата Виваце Изработено во Шпанија,

DEN 0.67
Тепих На Воздухопловните Сили
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тепих На Воздухопловните Сили

Сакате да ја покажете гордоста на вашиот тим на голем начин? Тепих Плочки се одлични За Човекот Пештери,

DEN 2559.20
Унгер Смартфит Санитарна Четка, 22
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Унгер Смартфит Санитарна Четка, 22

Исчистете ги и поместете ги остатоците со овој додаток на подот со двојна намена Висококвалитетни, цврс

DEN 536.32
Boise State 18 x18 плочки за теписи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Boise State 18 x18 плочки за теписи

Дали сакате да ја покажете гордоста на вашиот тим на голем начин? Плочките за теписи се одлични за пеште�

DEN 1327.84
Ламинат за колекција Коперник во Таупе -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ламинат за колекција Коперник во Таупе -

Колекцијата Коперник : 8мм 12 "x 24 " Изгледа ламинат на плочки во кој има систем за заклучување на роплок до�

DEN 7999.84
Холден Амбер Форест внатре.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Холден Амбер Форест внатре.

Подобрете го вашиот дизајн на ентериер со овој 7 in X 48 in MSI Holden Amber Forest винил плочки подови Спарување со нај

DEN 960.00