• Свеж
Риболов му се спротивставува на среброто на Ft во L Spinning Rod 2PC

Риболов му се спротивставува на среброто на Ft во L Spinning Rod 2PC

Buyers rating:
DEN 511.84

Од стоката

Изборот за 13 -те риболов серија на шипки од сребрена серија не гледа ништо. Има многу 'рбет за тврди мотиви видови, но доволно меки за да ги задржи хартиерите на хартија. Овие прачки се исклучителен додаток на вашиот оклоп. Во Дефи Сребрените шипки се карактеризираат со јапонски 24 тони HTC 2 празна конструкција и мекото седиште на ролна со меки допир. 24 тони HTC 2 празна конструкција за да ги почувствувате каснувањата. Мекиот допир еволуира седиште на финеста ролна. Упатства за не'рѓосувачки челик со полирани инсерти за издржливост. Премиум рачката на плута обезбедува утеха на секое излегување. 2 -годишна ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Серија на Fenwick Elite Tech Smallmouth, Spinning Rod
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Серија на Fenwick Elite Tech Smallmouth, Spinning Rod

Седиштето на ролна на Tac inlay дозволува функција и удобност да коегзистираат; Извонредна контрола со мини

DEN 1.67
Беркли Молња Род Шок Спинзинг Род
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли Молња Род Шок Спинзинг Род

Од бас до крајбрежни видови и сè што е помеѓу нив, риболовците се свртуваат кон суперлин кога им е потреб

DEN 2.00
Daiwa Spinmatic Ultralight Spinning Rod
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Daiwa Spinmatic Ultralight Spinning Rod

Вртежната шипка за вртење на Daiwa Spinmatic ви овозможува да фрлите полесни придонеси и да ги почувствувате н�

DEN 2.67
Грда шипка за вртење на големиот вода
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Грда шипка за вртење на големиот вода

Направете сериозен риболов со грдата шипка за вртење на Bigwater Stik Оваа едно парче шипка е изградена за да �

DEN 3.00
Шекспир Нудл Риболов Риболов Род
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шекспир Нудл Риболов Риболов Род

Ледената шипка Shakespeare® Noodle е дизајниран со реактивен врв со високи вис, дозволувајќи им на риболовците д

DEN 1279.84
Беркли Ер Им се врти шипка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли Ер Им се врти шипка

Конструиран од IM8 напреден модул графит, шипките за воздух IM8 се лесни и имаат чувствително празно што об

DEN 3.00
Daiwa Procyon Spinning Rod 6ft 1in Ultra светло парче
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Daiwa Procyon Spinning Rod 6ft 1in Ultra светло парче

Родот за вртење на Даива Процеон е одличен нов изглед на прачките на Прокион Се одликува со графитни пра

DEN 1279.84